Każdy lubi promocje, a szczególnie te, jeśli naprawdę można wyrwać dobry produkt trochę taniej. Tak jest teraz ze smartfonem Alcatel Idol 4, dobrym średniakiem z głośnikami JBL, który wygląda na sporo droższego niż jest w rzeczywistości. W aktualnym Gorącym Strzale można go wyrwać o 150 złotych taniej. 

Alcatel Idol 4 to ta mniejsza wersja tegorocznego flagowca od Alcatela, która brzydko mówiąc jest trochę okrojona względem Idola 4s, ale i tak pozostawiono kluczowe rozwiązania, które wyróżniają obydwa smartfony. Aluminiowo-szklana obudowa, całkiem przemyślna specyfikacja, ale przede wszystkim świetny zestaw z okularami VR i słuchawkami JBL, przycisk BOOM i głośniki stereo, które działają na pełnych obrotach niezależnie od tego czy telefon leży na pleckach czy na ekranie.

Do tej pory Alcatel Idol 4 kosztował 1249 złotych i to była cena, z którą smartfon trafił oficjalnie do Polski. Jeszcze do dzisiaj, prawie do końca dnia można go kupić sporo taniej w ofercie sklepu x-kom. W Gorącym Strzale można kupić ten smartfon za 1099 złotych. Pamiętajcie tylko, że promocja obowiązuje do dzisiaj do godziny 22:00 lub do wyczerpania zapasów. Patrząc jednak na to, że w chwili publikacji tego wpisu jest jeszcze ponad 70 sztuk dostępnych, dla każdego powinno wystarczyć.

źródło: x-kom