Ostatni giveaway był pod koniec czerwca. Trochę słabo, co nie? Tak, potwierdzam, nie zaprzeczam, ale też chce szybko to nadrobić. Ostatnio Adam testował dla Was słuchawki douszne Brainwavz Omega i z tego co czytałem, mocno go zaskoczyły. Myślał, że będzie „śrut”, a okazały się lepsze niż te, które do tej pory używał. No i właśnie dzisiaj te słuchawki są do zgarnięcia. Kto chętny?

Brainwavz Omega to kolejne słuchawki, które mogliśmy testować na łamach galaktycznego. Były ostatnio też bezprzewodowe BLU-200, a jeszcze wcześniej Brainwavz Delta. Wszystkie zaskakiwały, bo w rozsądnej cenie naprawdę nieźle grały, miały w zestawie dedykowane etui i piankowe, wygodne nakładki na przetworniki. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się o nich trochę więcej to zapraszam do poniższych recenzji, a jeżeli chcecie przytulić jedne z nich – Brainwavz Omega – to czytajcie dalej.

1. Recenzja Brainwavz Omega – a myślałem, że będzie „śrut”
2. Recenzja Brainwavz BLU-200 – „naboje” do twoich uszu
3. Recenzja słuchawek dokanałowych Brainwavz Delta – dobrze wyglądają i jeszcze lepiej grają

Giveaway będzie szybki, umówmy się, że do najbliższej środy, czyli do 26. października. Wyniki pojawią się zaraz po północy w tym wpisie. Zasady być może są Wam znane, ale jeśli nie to przypomnę. Poniżej macie kilka szans na wejście do losowania. Wystarczy wykonać poszczególne „zadania” żeby zdobyć za to odpowiednią ilość szans na wygraną. Przykładowo, za udostępnienie tego wpisu na Twitterze macie 2 punkty, czyli dwie szanse na wygraną. I tak dalej, aż do 23 punktów (i więcej, bo za niektóre zadania dostajecie punkty codziennie).

Brainwavz Omega – GIVEAWAY!

Zasady i warunki:

  • Giveaway jest organizowany przez Blog galaktyczny.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
  • Nagrodą są słuchawki Brainwavz Omega.
  • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia).
  • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila [email protected] odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
  • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki.
  • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości.
  • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.

Wyniki

Miło mi poinformować, że system Gleam wylosował zwycięzcę. Został nim Kamil Gostomski z Wrocławia. Serdecznie gratuluję! Zwycięzca został poinformowany mailowo o wynikach losowania. Na odpowiedź z danymi czekam do 30.10.2016 do godziny 22:00. Jeżeli do tego czasu nie otrzymam wiadomości, zostanie wybrany kolejny zwycięzca, i tak do skutku.