Jeśli jestem na ważnej konferencji to przeważnie staram się od razu przeprowadzić relacje na żywo z całego wydarzenia, by nic nikomu nie umknęło. Wiadomo, to zupełnie coś innego niż gapienie się w ekran i oglądanie tylko livestreamu (choć tym razem będzie trochę inaczej), ale znacznie lepiej jest uczestniczyć w relacji, którą prowadzi jakiś serwis, bo robi to zawsze na swój sposób. Huawei pokaże dzisiaj Huawei Mate 9, więc postanowiłem pokazać Wam to wszystko „od środka”.

Nie muszę chyba nikomu powtarzać, że Huawei Mate 9 zapowiada się bardzo interesująco. Przez ostatni czas byliśmy bombardowani mniej lub bardziej wiarygodnymi i sprawdzonymi informacjami, a nawet mogliśmy zobaczyć jak smartfon wygląda. Ale to oczywiście nie to samo, jeśli weźmiemy urządzenie do ręki i przyjrzymy mu się z bliska. Mam nadzieję, że tak będzie po konferencji.

Nie będę kolejny raz wrzucał Wam do wpisu całej specyfikacji, bo najważniejsze informacje o Huawei Mate 9 macie w podsumowaniu. Dodam tylko (bo informacje z ostatniej chwili), że podobno przedsprzedaż nowego Mate’a w wybranych krajach ma rozpocząć się już jutro, więc jest szansa, że po prostu szybciej trafi do użytkowników.

Huawei wyjątkowo będzie transmitował całą konferencję z wykorzystaniem serwisu Periscopeoficjalnego profilu Huawei Mobile Germany. Start o godzinie 13:30. Wygląda więc na to, że tym razem nie będzie livestream na YouTube, więc warto śledzić poniższą, galaktyczną relację w formie tekstowo-zdjęciowej.