Pamiętacie Xiaomi Redmi 4, który oficjalnie został zapowiedziany w ubiegły weekend? No właśnie, jeśli tak to na pewno zastanawialiście się kiedy i czy w ogóle zawita do Polski, bo rzeczywiście propozycja jest godna zainteresowania. Nie wiem jeszcze za ile, ale wiem kiedy może się pojawić u nas w sprzedaży. 

Xiaomi Redmi 4 można nazwać takim dobrym budżetowcem, bo w cenie w okolicy 100 dolarów dostajemy sprzęt z naprawdę przyzwoitą specyfikacją na czele z baterią 4100 mAh, podobnie jak w poprzedniku. Nie zanosi się, by cena była wyższa niż w przypadku Redmi 3, a jeśli rzeczywiście tak się stanie to dostaniemy między innymi szybszy i bardziej energoszczędny procesor, ulepszony aparat i Marshmallowa z nakładką MIUI 8.

Xiaomi Redmi 4 – Trzy wersje w trzech niskich cenach

Od razu można założyć, że ceny dla Europy będą trochę wyższe niż te, które pojawiły się podczas premiery i z tych 100 dolarów może zrobić się coś koło 500 złotych. Ale jeśli rzeczywiście tak będzie to jeszcze taka kwota byłaby do przełknięcia. Cena w Polsce jeszcze nie jest znana, ale mamy potwierdzenie od oficjalnego dystrybutora, że Xiaomi Redmi 4 będzie dostępny w naszym kraju. Jak informuje ABC Data smartfon pojawi się w Polsce w lutym 2017 roku. Fajnie! W której wersji? Tego jeszcze nie wiadomo, ale strzelam, że na pierwszy rzut będzie w tej standardowej.

źródło: ABC Data (Facebook)