Mówiło się, że najnowszy smartwatch Samsunga trafi do sprzedaży w Polsce w drugiej połowie listopada i widać, że te informacje się sprawdziły. Co prawda musieliśmy na niego trochę poczekać, bo jak pamiętacie premiera miała miejsce na targach IFA 2016 w Berlinie, ale w końcu jest. W końcu Samsung Gear 3 Classic i Frontier pojawił się w ofercie pierwszego sklepu w naszym kraju. Tym samym potwierdziła się cena obydwu modeli.

Samsung przeważnie tak ma, że jego urządzenia potrzebują trochę czasu, zanim pojawią się w sklepach. W przypadku tych smartwatchy były to dwa miesiące oczekiwania. Sporo, więc pewnie są takie osoby, które zapomniany o tym, że takie smartwatche w ogóle są. Są, dwa, w erozji klasycznej i tej drugiej, nazwijmy ją dla osób aktywnych. Różnią się pewnymi rzeczami, takimi jak pasek (Classic ma skórzany, a Frontier gumowy), delikatnie obudową i przyciskami z boku. Więcej możecie o nich przeczytać poniżej.

Samsung Gear S3 – teraz już wiem co to za zegarek

O cenach obu zegarków wiedzieliśmy już wcześniej,  więc teraz się tylko potwierdzają. Jak się okazuje, niezależnie od wersji będziemy musieli przeznaczyć 1699 złotych. To sporo, przynajmniej 2-3 stówki za dużo. Myślałem też, że cena Classica będzie jednak trochę niższa. Smartwatche są już w wyszukiwarce Ceneo. Pełną ofertę pewnie jeszcze poznamy, ale na jakiś dodatek w przedsprzedaży raczej nie ma co liczyć.

źródło: Twitter (robsoniqe), Ceneo