Lubię jak rozdają coś za darmo. O ile oczywiście nie jest to ołówek z ikei albo burgery na otwarciu kolejnej „restauracji pod złotymi łukami”. Tym razem w rozdawnictwo zabawił się Huawei i widać, że w ostatnim czasie jest to popularne zagranie, a w okresie przedświątecznym nawet powiedziałbym, że wskazane. Pamiętacie jak kiedyś pisałem o Alcatelu, który posiadaczom Idola 4 rozsyłał darmowe etui? No to teraz można dostać od Huawei darmową ładowarkę.  

Jak to się mówi, ładowarek nigdy za wiele, grunt tylko, żeby nie zamieszać się w tej plątaninie pod biurkiem. W moim przypadku, gdzie na biurku leży przeważnie kilka testowych urządzeń, bez wątpienia potrzebna jest więcej niż jedna ładowarka, a odważnie powiem, że nawet trzy. Jeśli zatem potrzebujecie jeszcze jednej ładowarki, nie wiem, choćby do pracy, żeby zawsze nie nosić ze sobą tej, która była w zestawie ze smartfonem, a właśnie macie jeden ze smartfonów Huawei, to można teraz takową dostać za darmo.

Zadanie jest proste. Wystarczy znaleźć na telefonie aplikację HiCare, włączyć ją i się w niej zarejestrować – choć zakładam, że skoro używacie smartfonu Huawei to już to zrobiliście. Potrzebna będzie nam stamtąd nazwa użytkownika, więc jeśli jej nie pamiętacie, zerknijcie jeszcze raz do aplikacji albo w sekcję Identyfikator Huawei w ustawieniach.  Jeśli już mamy login, wystarczy wejść na stronę HUAWEI Energia i wypełnić krótki formularz. Po prawidłowym wypełnieniu wyświetli się komunikat potwierdzający i teraz wystarczy czekać na paczkę.

Pamiętajcie jednak, że Huawei ma do rozdania 6000 ładowarek. Całkiem sporo, ale wiadomo, że ich smartfony są bardzo popularne w Polsce, więc mogą się szybko rozejść. Dlatego im szybciej wypełnicie formularz, tym lepiej i większa szansa na zgarnięcie sztuki dla siebie.

Co to za ładowarka? Według tego co można znaleźć w regulaminie, to Huawei AP32 z przewodem microUSB i w białym kolorze, a szybkie ładowanie odbywa się przez podwyższone napięcie i natężenie prądu dając maksymalnie 18 W mocy (9V 5A). Ładowarka będzie szybciej ładować takie modele jak Huawei P9, Huawei P9 Plus i Huawei Mate 9, a z każdym innym smartfonem od Huawei będzie pracowała w normalnym trybie. Nie jest to co prawda nic z tak zwanym Super Charge, ale jak to się mówi, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

źródło: Huawei przez Tabletowo