Dawno nie było konkursu, prawda? Ok, taki mały żart. Kilka dni temu wybraliśmy 20 osób, do których pojechała paczka gadżetów od Honora, a teraz mamy kolejny konkurs z jedną, ale za to jaką nagrodą. Tak, miał być wcześniej, ale w sumie okres świąteczeny to idealny czas, by coś takiego zorganizować. Dlatego też razem z Samsung Polska przygotowaliśmy dla Was kolejną rywalizację, gdzie do zgarnięcia jest nowiuśki smartwatch Samsung Gear S2 Classic.

Mimo tego, że w sklepach pojawił się już jego następca, czyli Gear S3 Classic i Gear S3 Frontier, to Samsung Gear S2 Classic nadal jest bardzo interesującą propozycją dla osób, które szukają dobrego smartwatcha o klasycznym wyglądzie. Ma okrągły wyświetlacz Super AMOLED, obudowę wykonaną ze stali szlachetnej 316L, pasek zrobiony z prawdziwej skóry i do tego należy do tych smuklejszych smartwatchy na rynku. Pracuje pod kontrolą autorskiego systemu Tizen, obsługę ułatwia specjalny pierścień, smartwatch może służyć jako osobisty trener, a baterię, która powinna wystarczyć na 2-3 dni używania możemy ładować bezprzewodowo za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki. Co więcej, wcale nie musimy mieć smartfonu od Samsunga żeby połączyć go ze smartwatchem. Używałem go przez jakiś czas i musze przyznać, że się sprawdził. Jeśli jeszcze nie widzieliście jego recenzji to warto nadrobić poniżej.

Recenzja Samsung Gear S2 Classic – najlepsze, co przytrafiło się Samsungowi w świecie urządzeń wearables

Samsung Gear S2 Classic
Samsung Gear S2 Classic / fot. Samsung

 

Jedna sztuka może być Wasza i już piszę co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie. Jakoś w tym roku galaktyczny i cyfra „4” miały wiele ze sobą wspólnego, co między innymi można było zauważyć po tym, że galaktyczny skończył cztery lata, a na Facebooku liczba fanów przekroczyła cztery tysiące. W tym roku na fali byli też super-bohaterowie, dlatego też postanowiłem trochę to połączyć.

Zadaniem w konkursie jest wymyślenie, stworzenie czy nawet zbudowanie zespołu super-bohaterów, którzy będą nazywać się „Galaktyczną Czwórką”. Dobry pomysł, prawda? No właśnie, skoro nagroda jest niezła i wartościowa, to i zadanie nie może być banalne. Forma pracy może być całkowicie dowolna. Dlatego też możecie stworzyć opowiadanie czy felieton o tym jak taka Galaktyczna Czwórka ma wyglądać (czym się będzie charakteryzować, jakie będzie miała moce itd.) czy zrobić to w formie graficznej czy nawet nagrać wideo lub audio, jeśli ktoś jest bardzo ambitny. To już pozostawiam Waszym możliwościom i wyobraźni, ale pamiętajcie, że im praca ciekawsza i oryginalna, tym ma większe szanse na wygraną.

Z konkursem startujemy w chwili opublikowania tego wpisu, czyli 21 grudnia 2016 roku i na Wasze prace czekam równo dwa tygodnie, do 4 stycznia 2017 roku. Wysyłajcie je na adres: [email protected]. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało zostawcie je w komentarzach. Wszystkie warunki są opisane w regulaminie, z którym trzeba się zapoznać i przestrzegać. Powodzenia!

 

Fundatorem nagrody jest:

Aktualizacja: Zmiana w pkt. 1 §6 regulaminu

4 KOMENTARZE

  1. Pytanie o podatek dochodowy od nagrody. Pokrywa go laureat czy organizator? Według regulaminu – Pokrywa go zwycięzca, a organizator jest płatnikiem. Laureat przelewa Wam pieniądze, którymi potem płacicie, tak mam to rozumieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj