Ten wpis będzie z cyklu krótko-informacyjnych. Na stronie Humble Bundle, której raczej żadnemu, nawet takiemu niedzielnemu graczowi nie trzeba przedstawiać czasami zdarzają się świetne promocje. I dzisiaj mamy właśnie jedną z nich, bo grę Race Driver: GRID można pobrać za darmo. To jak, pobraliście już? Jeśli jeszcze nie to nie ma na co czekać. 

Doskonalne pamiętam tę wyścigówkę, a to dlatego, że poniekąd zmusiła mnie do zakupu kierownicy do komputera. Wszystko za sprawą tego, że jak na tamte czasy to gra była cholernie wymagająca i przede wszystkim realistyczna. Wyglądało to mniej więcej tak, że po przejechaniu połowy wyścigu na klawiaturze, wstałem od komputera, nawet go nie wyłączając, ubrałem się i pojechałem do najbliższego sklepu ze sprzętem komputerowym. Wszedłem, pokazałem palcem na jakiegoś Logitecha, zapłaciłem i wróciłem do domu z nowym „kółkiem”. No i tak się zaczęły godziny grania. I jak teraz patrzę na tą grę to wcale się tak mocno nie postarzała i nadal nieźle wygląda, mimo tego, że premierę miała w 2008 roku.

Race Driver: GRID za darmo można pobrać ze strony Humble Bundle. Wystarczy kliknąć na zielony guzik Get it Free! i postępować zgodnie ze wskazówkami. Musicie jednak pamiętać, by zrobić to do soboty przed godziną 19:00, bo właśnie wtedy kończy się promocja. Gra jest w formie unikatowego kodu na platformę Steam, więc najpierw sprawdźcie czy macie zainstalowanego klienta na komputerze. Oczywiście można ją „kupić”, bo kod przychodzi na maila, a Steam jest potrzebny do aktywacji, pobrania i grania. Ale to pewnie wiecie.

Dzięki Adam za info!
źródło: Humble Bundle