Przyznam się, że trochę musieliście czekać na kolejną porcję „najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”, ale żeby jakoś dobrze zamknąć ten rok, żebyście jeszcze kilka fajnych fotek mogli zobaczyć przed Sylwestrem, to postanowiłem wrzucić czwartą część. I jak zdecydowałem tak też zrobiłem, więc standardowo macie dziesięć ciekawych zdjęć, które mnie i Wam udało się zrobić w ostatnim czasie. Kilka naprawdę niezłych!

I ponownie mogę napisać, że jest kilka „perełek”. Takie zdjęcia, które śmiało można wydrukować w większym formacie i zrobić z nich wystawę w Borusławicach Dolnych czy po prostu ściągnąć i ustawić sobie na tapetę na smartfonie, tablecie, komputerze czy lodówce. Ja sam mam kilka takich, które zapisałem w bibliotece. No dobra, ale koniec pisania i zapraszam do oglądania.

Tak jak we wcześniejszej części, tutaj też jest 10 zdjęć, które według mnie mają w sobie to „coś” i z tych zrobionych czy nadesłanych w ostatnim czasie wydawały mi się najciekawsze. Po najechaniu myszką na zdjęcie wyświetlą się Wam dodatkowe informacje, między innymi jakim smartfonem zostało wykonane i przy jakich parametrach. Jeśli chcecie je zobaczyć w oryginalnej rozdzielczości, wystarczy otworzyć je w osobnej karcie – koniecznie Prawym przyciskiem myszy i Otwórz obraz w nowej karcie albo Zapisz element docelowy jako.

Pamiętajcie, że tego typu zestawienie chcę tworzyć z Wami, więc jeśli chcecie pochwalić się swoimi zdjęciami, po prostu wyślijcie jest na adres: [email protected]. Jeśli uzbiera się odpowiednia liczba zdjęć, pojawi się kolejna część „Najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”.

Tutaj znajdziecie poprzednie części:

1. Najlepsze zdjęcia zrobione smartfonem #1
2. Najlepsze zdjęcia zrobione smartfonem #2
3. Najlepsze zdjęcia zrobione smartfonem #3

 

źródło główne pochodzi z Pixabay
Serdeczne dzięki dla Kasi z Tabletowo.pl, Stanisława, Kamila, Macieja, Grzegorza i Kacpra za podesłanie zdjęć.