elephone-mgcool-smartband

Testujemy opaskę MGCOOL Band 2 + GIVEAWAY!

Dawno nie testowałem jakiejś opaski aktywności, ale może dlatego, że jest zima i nie za bardzo sobie wyobrażam bieganie przy minusowej temperaturze. Co prawda można iść na siłownię i powalczyć z bieżnią, ale to tak jakby wsiąść do tego samochodziku na monety w galerii i udawać, że jeździ się rajdówką. Pierwszą dobrą wiadomością jest fakt, że właśnie na testy wpadła opaska aktywności MGCOOL Band 2. Drugą, że jest też do zgarnięcia w giveaway. 

Tak się akurat złożyło, że przyjechały do mnie dwa tytułowe smartbandy i jedna sztuka jest na mojej ręce do testów, a druga jest dla Was, do wygrania w giveaway’u. Wiem, wiem, nazwa może wydawać się dziwna, taka w stylu starszych, odświeżanych budżetowców od Samsunga albo niektórych smartfonów Allview, ale jeśli już ją się przetrawi to potem jest już lepiej. Zacznę od tego, że MGCOOL Band 2 nie jest jakąś zaawansowaną opaską aktywności, ale i tak jak na swoją cenę całkiem sporo oferuje. Aktualnie kosztuje nieco ponad 20 dolarów. Producent ma w ofercie nie tylko wspomnianą opaskę, ale też całkiem ciekawe kamerki sportowe, powerbanki i ładowarki z szybkim ładowaniem czy słuchawki. Być może kiedyś zawitają na testy.

Recenzja MGCOOL Band 2. Tania opaska aktywności z pulsometrem

Opaska fajnie wygląda, jest opływowa i lekka, ma wodoodporną obudowę (IPX7), krokomierz i wbudowany pulsometr, a do tego liczy kalorie, pokonany dystans i w razie czego może nas obudzić rano wibracją. Jest niewielki ekran OLED, który obsługujemy za pomocą dotykowego przycisku tuż pod nim i bateria, która na pewno podtrzyma opaskę przy życiu przez jakiś tydzień. Ja używam ją już jakoś pięć dni i jest jeszcze 40%. Jeszcze za krótko, by pisać recenzję dlatego pojawi się ona wkrótce. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało, zostawcie je w komentarzach.

GIVEAWAY!

Jak wspomniałem na początku, od razu ruszam z akcją giveaway’ową, gdzie do zgarnięcia jest jedna sztuka opaski MGCOOL Band 2, nowej, świeżutkiej, prosto od producenta. Zasady są Wam na pewno znane, bo to nie pierwszy giveaway organizowany w takiej formie. Wystarczy wykonać zadania, które są poniżej, by zdobyć szanse na wygraną. Na sam koniec za pomocą platformy Gleam wybiorę jedną osobę, która zgarnie opaskę.

Giveaway trwa do 8 stycznia 2017 roku, do godziny 23:59. Wyniki będą podane w tym wpisie, jak tylko wylosujemy zwycięzcę. Powodzenia!

MGCOOL Band 2 – GIVEAWAY

Zasady i warunki:
 • Giveaway jest organizowany przez Blog galaktyczny.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
 • Nagrodą jest opaska aktywności MGCOOL Band 2.
 • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia).
 • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila info@galaktyczny.pl odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
 • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
 • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki.
 • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości.
 • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.

Aktualizacja: Dodałem dodatkowe dwie opcje na zgarnięcie punktów

Słowa kluczowe

 • oskarek

  czy są jakieś szanse na test opaski firmy lamax? Bardzo mi się podoba i chętnie przeczytam test

 • Kamil

  Ja mam parę pytań ;)
  1) Opaska ma funkcje powiadomień z aplikacji, połączeń, które dodatkowo możemy sobie dowolnie pod siebie ustawiać?
  2) Jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie jest twierdząca to czy przy połączeniu wyświetla się nazwa lub numer osoby dzwoniącej?
  3) Czy opaska posiada opcje przypominania nam że czas się ruszyć z miejsca i zrobić parę kroków?
  4) Puls można mierzyć trybem ciągłym?
  5) Ekran jest cały czas aktywny wyświetlając godzinę? Jeżeli nie to czy opaska posiada funkcje podnieś nadgarstek, aby wyświetlić informację?
  6) Opaska monitoruje sen? Jeżeli tak to czy kontroluje wtedy tętno?
  7) Z tego co piszesz to opaska trzyma krótko. Jest to związane z pojemnością baterii, zaawansowanymi funkcjami które oferuje, czy… No właśnie czym? Może troche niższą ceną od banda Xiaomi? Nie chcę porównywać do mi banda, bo nie widziałem jeszcze recenzji tej opaski, ale gdyby to zrobić to czas na jednym ladowaniu w tym przypadku jest dość krótki.
  8) W dedykowanej aplikacji możemy ustawić sobie dzienny cel do pokonania? Jeżeli tak to czy opaska ‚poinformuje’ nas gdy to się stanie?

  Jak coś mi wpadnie jeszcze do głowy to dam znać ;)
  Miłego testowania!

 • Alex Morgan

  Czy ta opaska być używany niezależnie od telefonu i aplikacji? Tylko przez samego urządzenia?

  • Opaska bez połączenia że smartfonem działa, ale nie ma pełni możliwości. Wyświetla i liczy wszystko ale aplikacja i telefon są potrzebne do synchronizacji.

Biznes-Host

Wszelkie prawa zastrzeżone - galaktyczny.pl