Dawno nie testowałem jakiejś opaski aktywności, ale może dlatego, że jest zima i nie za bardzo sobie wyobrażam bieganie przy minusowej temperaturze. Co prawda można iść na siłownię i powalczyć z bieżnią, ale to tak jakby wsiąść do tego samochodziku na monety w galerii i udawać, że jeździ się rajdówką. Pierwszą dobrą wiadomością jest fakt, że właśnie na testy wpadła opaska aktywności MGCOOL Band 2. Drugą, że jest też do zgarnięcia w giveaway. 

Tak się akurat złożyło, że przyjechały do mnie dwa tytułowe smartbandy i jedna sztuka jest na mojej ręce do testów, a druga jest dla Was, do wygrania w giveaway’u. Wiem, wiem, nazwa może wydawać się dziwna, taka w stylu starszych, odświeżanych budżetowców od Samsunga albo niektórych smartfonów Allview, ale jeśli już ją się przetrawi to potem jest już lepiej. Zacznę od tego, że MGCOOL Band 2 nie jest jakąś zaawansowaną opaską aktywności, ale i tak jak na swoją cenę całkiem sporo oferuje. Aktualnie kosztuje nieco ponad 20 dolarów. Producent ma w ofercie nie tylko wspomnianą opaskę, ale też całkiem ciekawe kamerki sportowe, powerbanki i ładowarki z szybkim ładowaniem czy słuchawki. Być może kiedyś zawitają na testy.

Recenzja MGCOOL Band 2. Tania opaska aktywności z pulsometrem

Opaska fajnie wygląda, jest opływowa i lekka, ma wodoodporną obudowę (IPX7), krokomierz i wbudowany pulsometr, a do tego liczy kalorie, pokonany dystans i w razie czego może nas obudzić rano wibracją. Jest niewielki ekran OLED, który obsługujemy za pomocą dotykowego przycisku tuż pod nim i bateria, która na pewno podtrzyma opaskę przy życiu przez jakiś tydzień. Ja używam ją już jakoś pięć dni i jest jeszcze 40%. Jeszcze za krótko, by pisać recenzję dlatego pojawi się ona wkrótce. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało, zostawcie je w komentarzach.

GIVEAWAY!

Jak wspomniałem na początku, od razu ruszam z akcją giveaway’ową, gdzie do zgarnięcia jest jedna sztuka opaski MGCOOL Band 2, nowej, świeżutkiej, prosto od producenta. Zasady są Wam na pewno znane, bo to nie pierwszy giveaway organizowany w takiej formie. Wystarczy wykonać zadania, które są poniżej, by zdobyć szanse na wygraną. Na sam koniec za pomocą platformy Gleam wybiorę jedną osobę, która zgarnie opaskę.

Giveaway trwa do 8 stycznia 2017 roku, do godziny 23:59. Wyniki będą podane w tym wpisie, jak tylko wylosujemy zwycięzcę. Powodzenia!

MGCOOL Band 2 – GIVEAWAY

Zasady i warunki:
  • Giveaway jest organizowany przez Blog galaktyczny.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
  • Nagrodą jest opaska aktywności MGCOOL Band 2.
  • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia).
  • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila [email protected] odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
  • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki.
  • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości.
  • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.

Aktualizacja: Dodałem dodatkowe dwie opcje na zgarnięcie punktów