Na Wasze zdrowie kolejna porcja najlepszych zdjęć zrobionych za pomocą aparatu w smartfonie właśnie wjechała. Seria bardzo popularna, więc postaram się ją wrzucać częściej, tym bardziej, że piszę to właśnie podczas weekendowego wyjazdu do Lwowa przy 20 stopniowym mrozie, gdzie staram się zbierać zimowy materiał do kolejnego zestawienia. Ale zanim, zobaczcie aktualną partię najciekawszych zdjęć ze smartfona.

Wiecie co jest najlepsze? Pewnie się powtórzę, ale świetne jest to, że cała ta seria jest też Waszą ogromną zasługą, bo sporo niesamowitych zdjęć przesłaliście mi na maila. Fajnie, bo bez Waszej pomocy wcale by to tak dobrze nie wyglądało. Przede wszystkim dlatego, że czasami podesłane zdjęcia są tak dobre, że aż trudno uwierzyć, że zostały zrobione smartfonem. Zobaczcie chociażby na zdjęcie krajobrazu z Giewontem w tle, głębię w przypadku zdjęcia z koniczyną czy ilość detali konika polnego.

Standardowo, zdjęcie w pełnym rozmiarze możecie wyświetlić w nowej karcie lub zapisać je na komputerze. Po najechaniu myszą na konkretne zdjęcie pojawią się szczegóły dotyczące parametrów i smartfonu jakim zostało zrobione zdjęcie. Także, oglądać.

Pamiętajcie, że tego typu zestawienie chcę tworzyć z Wami, więc jeśli chcecie pochwalić się swoimi zdjęciami, po prostu wyślijcie jest na adres: [email protected]. Jeśli uzbiera się odpowiednia liczba zdjęć, pojawi się kolejna część „Najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”.

Dziękuje wszystkim za podesłanie zdjęć. Zdjęcie główne pochodzi z pixabay