Nie było okazji, by napisać kilka słów o zbliżającej się konferencji HTC U, więc czas najwyższy zrobić to teraz. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 12 stycznia i właśnie na nim HTC ma pokazać nowe urządzenie albo nawet urządzenia. Część osób może zapytać – Czemu nie zrobili tego na CES? Myślę, że ktoś z zarządu odpowiedzialnego za marketing ocenił, że ich produkt nie będzie na tyle wybitny, aby zwrócił na siebie uwagę w Las Vegas, więc lepiej dedykować mu jakieś ciasne, ale własne wydarzenie. Mam nadzieję, że się mylił, bo liczę, że HTC w końcu odżyje.

Dzisiaj będzie dość krótko i czysto informacyjnie. Film, który możecie odtworzyć powyżej to ma tylko 10 sekund i zapowiada wszystko co jest związane z HTC U. Co ciekawe, hasłem reklamowym (jak zresztą sami widzicie) jest It is all about U, co można tłumaczyć na dwa sposoby. Albo „To wszystko o U” (gdzie U to nazwa własna, jak wiemy, nowego urządzenia) lub „To wszystko o Tobie”, co  kolei w wolnym tłumaczeniu przełożyłbym raczej na jakies „To wszystko dla Ciebie”. Trudno tutaj rozwodzić się nad szczególnym sensem, bo tego typu gierki słowne zapewne umie przetłumaczyć tylko ta osoba, która je wymyśliła.

Co jeszcze mogę dodać? Po pierwsze, fajnym zagraniem jest obrócenie loga HTC i uwidocznienie w nim tego ważnego (najwyraźniej) symbolu. Po drugie, pamiętajcie żeby nie dać się zmylić zapisem 1.12.17, po prostu jest to format nieco inny format zapisu daty, gdzie najpierw jest miesiąc, a dopiero później dzień i rok. Z tego co widać, będzie livestream z konferencji, który rozpocznie się o godzinie 20:00 09:00 czasu polskiego.

Na chwilę obecną wiemy tak naprawdę tyle. Oprócz tego, że spodziewamy się dwóch urządzeń HTC U oraz bezramkowego HTC Ocean. Ale to też domysły i przecieki – nie musimy długo czekać, aby rzeczywistość zweryfikowała plotki. W takim razie, do czwartku!

źródło: HTC przez PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj