Chyba nie ma osoby, która przed zakupem czegokolwiek nie sprawdza gdzie daną rzecz można kupić taniej. I tu wcale nie chodzi o „cebulactwo”, to pewnego rodzaju prawo konsumenta, że może kupić tam gdzie mu wygodniej i tam gdzie tylko chce. Ja tak często robię i w sytuacji, gdzie przykładowo dwa sklepy dzieli kilkadziesiąt metrów i w jednym z nich jest taniej, to wybór jest raczej prosty. Jeśli ktoś planował zakup Samsunga Galaxy J3 (2016), Galaxy J5 (2016) czy Galaxy Tab E to teraz jest na to dobry moment.

Mimo tego, że wspomniane urządzenia są już dłuższy czas na rynku to nadal ludzie o nie pytają. W zasadzie teraz, jeśli ktoś chce średniaka od Samsunga to poza serią Galaxy J z 2016 roku czy trochę droższymi modelami Galaxy A (2016) raczej nic nie znajdzie. Podobnie jest z tabletami, bo od premiery takiego Samsunga Galaxy Tab A 10.1 już trochę minęło, więc jeśli ktoś nie jest bardzo wymagający i chce tablet z większym ekranem, na pewno w sklepach zobaczy Samsunga Galaxy Tab E. Dobrze więc, że te urządzenia trochę potaniały.

Może obniżki ceny nie są jakieś spektakularne, ale jeśli ktoś planował zakup jednego z wymienionych urządzeń to teraz może zoszczędzić trochę grosza. Wszystko dzięki sklepowi Sferis, który obniżył cenydo tego stopnia, że obecnie ich oferta wśród znanych sklepów z elektroniką jest najkorzystniejsza. I tak, Samsung Galaxy J3 (2016), który dostępny jest w trzech kolorach kosztuje 589 złotych, jego większy kolega, czyli Samsung Galaxy J5 (2016) to kwota rzędu 839 złotych (też trzy kolory do wyboru) a za tablet Samsung Galaxy Tab E w wersji z modemem 3G przyjdzie nam zapłacić 725 złotych. Można go kupić w białej albo czarnej wersji.

Całą ofertę promocyjną znajdziecie pod linkiem w źródle. Pamiętajcie też, że przy zakupie tych urządzeń obowiązuje też promocja, w której dostajemy 3 miesiące usługi Muzyka Play za darmo.

źródło: Sferis