Mobilty Trends 2016 to coroczna gala, która niejako jest podsumowaniem tego, co wydarzyło się w świecie technologii w ostatnim roku. A działo się naprawdę sporo, pojawiło się mnóstwo świetnych urządzeń i jak najbardziej ten rok można zaliczyć do udanych w branży. Akurat tak się złożyło, że w tym roku jesteśmy jednym z patronów medialnych. Dlatego też, serdecznie zachęcam do głosowania na produkty i usługi, które zrobiły na Was największe wrażenie. 

To już siódma edycja tego wydarzenia organizowanego przez wydawcę magazynu Mobility. Łatwo policzyć, że pierwsza odbyła się w 2010 i z roku na rok coraz bardziej się rozrasta. Wydarzenie rozpoczynające się w zasadzie od internetowego głosowania użytkowników czego zwieńczeniem jest uroczysta gala w Warszawie, gdzie nagradzane są urządzenia i rozwiązania, które zdobyły najwięcej głosów konsumentów. A nagrodą jest jedna z ważniejszych statuetek w branży technologicznej – Złoty Bell, przyznawany na cześć Alexandra Grahama Bella – szkockiego naukowca, który znany jest między innymi z wynalezienia telefonu. Jak wygląda ta statuetka, możecie zobaczyć poniżej.

Statuetka Złoty Bell
Złoty Bell / fot. Mobility Trends

 

Na co głosujemy? Na ponad 400 różnych produktów i usług podzielonych na aż 26 kategorii. Tyle samo będzie też nagród, ale trzeba zaznaczyć tutaj jedną rzecz. Konsumenci mogą oddać swój głos na urządzenia i usługi w 21 kategoriach, a w pięciu kolejnych zwycięzców wybierze specjalna kapituła konkursowa, przyznając im wspomnianą statuetkę. Będzie to dotyczyć kategorii Producent roku 2016, Operator roku 2016, Dystrybutor roku 2016, Polska Firma roku 2016 i Człowiek roku 2016.

Oddaj swój głos w ankiecie Mobility Trends 2016

Głosowanie potrwa do 31 stycznia 2017 roku, więc jeszcze jest kilka dni żeby przejrzeć wszystkie urządzenia i wskazać to, które najbardziej nas zaskoczyło czy najbardziej nam się spodobało w 2016 roku. I w sumie warto, bo wśród głosujących będą rozlosowanie całkiem fajne nagrody, między innymi słuchawki od Plantronics czy wideo-rejestratory od firmy Navitel. Warto zaznaczyć, że sponsorem głównym całego wydarzenia jest firma Samsung i Nelro Data. Możecie też zerknąć na oficjalną stronę Mobility Trends, gdzie są wszystkie informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj