Przyznam szczerze, że tego się nie spodziewałem, tym bardziej, że były różne przesłanki o tym, czy Honor 7 lite w ogóle dostanie aktualizację. Dlatego też, rozpoczynające się właśnie testy Androida 7.0 są dla mnie niemałą niespodzianką i zapewne dla posiadaczy tego smartfonu też. 

Jesteście w stanie wymienić wszystkie smartfony od Huawei, które w ostatnim czasie dostały aktualizację albo przystąpiły do testów? Jest ich sporo i wcale nie zanosi się na to, że to koniec. I dobrze, bo na aktualizację mogą liczyć nie tylko flagowe modele, ale też te z niższej półki, jak chociażby Huawei Nova czy jak teraz właśnie Honor 7 lite. W sumie bardzo dobry i w miarę świeży „średniak”, którego można wyrwać za około 1000 złotych.

No dobra, to teraz trochę konkretów o samej aktualizacji. Procedura wygląda tak jak wcześniej w przypadku innych smartfonów Huawei, które przystąpiły do testów nowego oprogramowania. Trzeba pobrać odpowiedni program na swój telefon (link znajdziecie w źródle), zalogować się swoim Huawei ID i dopisać się do projektu. Trzeba tylko pamiętać, że testowa wersja Nougata z EMUI 5.0 zostanie udostępniona 300 pierwszym użytkownikom, którzy mają Honor 7 lite z oprogramowaniem w wersji: L21C432B121, L21C432B100, L21C432B072 i L21C432B132. Testowy Nugat ma zostać udostępniony 21 lutego.

Honor 7 lite to kolejny po Huawei P9, Huawei Mate 9 (miał fabrycznie Nougata), Huawei P9 lite i Huawei Nova smartfon od Huawei który już niebawem będzie pracował pod kontrolą Androida 7.0 Nougat. Kto już ma, kto testuje?

źródło: Huawei przez Tabletowo

12 KOMENTARZE

  1. Nikt jeszcze nie ma gdyż nie została rozpoczęta wysyłka. Help desk wysyła zdawkowe odpowiedzi że niby już zaczęli itp. Jednakże zarejestrowanych użytkowników jest 74 na chwilę obecną i z moich obserwacji i kontaktów wynika że nikt nie otrzymał bety. Coś Huawei kręci.

    • Ja brałem udział w testowaniu nougata zarówno na Huawei P9 jak i Honor 8 i obyło się bez problemów, choć na terminy jakoś nie zwracałem uwagi i nawet wydaje mi się, że na P9 oprogramowanie pojawiło się później. Cierpliwości, na pewno dostaniesz 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj