Targi MWC 2017 już dawno za nami i zdążyliśmy już zapoznać się ze wszystkimi nowościami, które tam zostały pokazane. A niektóre nawet już są w sprzedaży. Jak dobrze pamiętacie, Samsung przełożył premierę swojego flagowca i tym razem konferencja UNPACKED 2017 to wielkie, osobne wydarzenie. Tam ma pojawić się Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus, więc jeśli chcecie śledzić wszystko na żywo to można to zrobić sprzed ekranu komputera. Będzie livestream z konferencji.

W sumie nie jest to żadna zaskakująca, a tym bardziej, lubiana przez wszystkich, „łamiąca” wiadomość. Jak sięgam pamięcią, to relacja na żywo z konferencji Samsunga była zawsze i zawsze można było obserwować wszystko co się tam dzieje „minuta po minucie”, nawet nie będąc na konferencji. Wiadomo, że znacznie lepszy efekt jest wtedy, gdy oglądamy wszystko na żywo, ale nie jest to takie łatwe, bo raz, że konferencja odbędzie się jedocześnie w dwóch miastach na świecie – Nowym Jorku (David Geffen Hall, Lincoln Center) i Londynie (Here East), a dwa, wybiera się tam mocno ograniczona ilościowo „dziennikarska drużyna Samsunga”.

Ok, a teraz szczegóły. Konferencja UNPACKED 2017 zaplanowana jest na 29. marca 2017 roku i jeśli wszystko dobrze obliczyłem, rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu polskiego (4 PM GMT).

Livestream będzie dostępny na oficjalnej stronie Samsunga i zapewne na oficjalnym kanale YouTube, choć w tej chwili jeszcze nie został udostępniony bezpośredni link do streamu. Jak tylko będzię, wrzucę go gdzieś do tego wpisu. Co ciekawe, żeby być na bieżąco i trochę popatrzyć sobie na licznik odliczający czas do premiery, można pobrać dedykowaną temu wydarzeniu aplikację UNPACKED 2017. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem (Pobierz) jak i systemem iOS (Pobierz).

Zrobię wszystko żeby przeprowadzić też własną relację na żywo na łamach galaktycznego. Jeśli ogarnę to technicznie, zapraszam 29. marca, gdzieś kwadrans przed rozpoczęciem konferencji.

źródło: Samsung przez PhoneArena