Producenci ostatnio oszaleli na punkcie nowych kolorów swoich smartfonów. Trzeba przyznać, że to trochę dziwny sposób na zwiększenie sprzedaży i w pewnym sensie, odświeżenie modelu, który już od dłuszego czasu jest na rynku. Warto tutaj wspomnieć o błękitnym Samsungu Galaxy S7 edge, ostatnio pokazanym iPhonie 7 i iPhonie 7 Plus czy OnePlus 3T w kolorze Midnight Black. I dzisiaj będzie o tym ostatnim, bo smartfon można już zamówić.

Naprawdę jestem pod wrażeniem jakie poruszenie może wywołać nowy kolor smartfonu i mistrzem w tym temacie jest, jakże by inaczej, Apple. Jak trzeba mieć zajebisty marketing, by pokazać dokładnie to samo urządzenie w nowym, jakże pociągającym czerwonym kolorze, reklamując je poniekąd tak jak zupełnie nowe, w cenie rozpoczynającej się od 3879 złotych. Do tego stopnia, że obecni posiadacze „starych siódemek”, rezygnowali z nich, by kupić nowy wariant RED. I to jak jestem dziwny.

Ale wracając do OnePlus 3T. Sytuacja bliźniacza, choć nie spotkałem jeszcze osoby, która postąpiłaby podobnie. Jedno jest jednak pewne. Jeśli rzeczywiście zastanawialiście się nad zakupem smartfonu OnePlus 3T to w czarnym kolorze Midnight Black wygląda on najlepiej. Gustownie, elegancko i mam wrażenie, że drożej niż pozostałe wersje kolorystyczne.

OnePlus 3T Midnight Black
OnePlus 3T Midnight Black / fot. OnePlus

 

Czarna wersja została wyceniona na 479 euro, czyli około 2050 złotych i jest dostępna tylko w wersji z pamięcią 128 GB. Z informacji, które widnieją na stronie dowiadujemy się, że wysyłka realizowana będzie w ciągu dziesięciu dni. I tak, można zamówić z darmową dostawą do Polski.

źródło: OnePlus