Rzekłbym, w końcu jest i w końcu się udało. Najnowszy, siódmy już zbiór najciekawszych zdjęć, które zostały wykonane smartfonami. Micha mi się cieszy na samą myśl, że to już kolejna odsłona, a w planach oczywiście są kolejne i kolejne. Co prawda, tym razem trochę to zajęło, ale dzięki Waszej pomocy udało się zebrać dziesięć naprawdę ciekawych zdjęć, które możecie zobaczyć poniżej. 

Już chyba mało kto zabiera ze sobą jednocześnie smartfon i jakiś aparat, bo te pierwsze robią świetne zdjęcia i nie boję się tego stwierdzenia, że jakością przewyższają nawet bardziej zaawansowane kompakty. Szczególnie patrzę tutaj w kierunku tych flagowych modeli jak Huawei P9 czy Huawei P10, Samsung Galaxy S8 czy LG G6, które mają wpakowane kawał technologii biorąc pod uwagę aparaty. I właśnie dzisiaj będzie kilka zdjęć z tego pierwszego, a to dlatego, że przez ostatni czas go używam i ma świetny tryb monochromatyczny. Ale będzie też coś z Mate’a 9 Pro, iPhone’a czy poprzedniego flagowca od LG – LG G5.

Ja zwykle, macie 10 zdjęć. Każde z nich jest odpowiednio podpisane, więc możecie zobaczyć jakim smartfonem zostało zrobione zdjęcie, jakie były parametry w chwili robienia zdjęcia, przez kogo zostało zrobione i – jeśli takie informacje miałem – miejsce, gdzie zostało ono zrobione. Żeby zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości wystarczy otworzyć je w nowej karcie.

źródło grafiki głównej: Pixabay
Serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy podesłałi zdjęcia, a szczególnie Kamilowi, Rafałowi, Klaudii, Piotrowi i Mateuszowi.