O aktualizacji smartwatchy do Android Wear 2.0 można by było napisać naprawdę długi artykuł, a potem podczas czytania podłożyć sobie podkład z filmu „Niekończąca się opowieść”. Wiele osób nadal czeka na tą zbawienną informację, ale jest też garstka, która może cieszyć się już (albo może i nie) ze zmian jakie wprowadza nowa wersja platformy dla wearables. Ja już mogę, bo Huawei Watch dostał aktualizację, ale taki ZenWatch 2 czy nowszy ZenWatch 3 jeszcze nie. Ale ma to się zmienić w przyszłym tygodniu. Doprawdy?

Pamiętam ile czasu czekałem na aktualizację dla pierwszego Watcha od Huawei’a i wiem co czują wszyscy posiadacze smartwatchy Asusa, zadając sobie jedno, ale jakże ważne pytanie – Kiedy? Jak być może pamiętacie, Asus ZenWatch 3 miał premierę na IFA 2016 w Berlinie i nadal uważam, że to całkiem udany kawałek naręcznej elektroniki. Szkoda tylko, że trochę odległej dla Polski, bo smartwatcha jak nie było w sprzedaży tak nie ma. Ale dla tych, którzy w jakiś sposób weszli w jego posiadanie, jest wiadomość – Android Wear 2.0 się zbliża.

Jak na razie wiadomo tylko tyle, że proces aktualizacji ruszy już 11 lipca i od tego dnia użytkownicy ZenWatcha 3 mogą sprawdzać czy nowa wersja już się pojawiła. Pewnie potrwa to jakiś czas aż aktualizacja trafi do wszystkich egzemplarzy, ale to nikogo nie powinno dziwić. Zaskoczeniem jednak może być to, że nowego Android Wear dostanie też poprzednik, czyli ZenWatch 2, a ma to swoje stać – w zależności od wersji i regionu – pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Informacje podobno pochodzą z wiarygodnego i sprawdzonego źródła, jakoś tam z Asusa.

Można by powiedzieć, że wreszcie, ale poczekajmy na pierwsze informacje od użytkowników, bo póki nie zobaczę zdjęcia z AW 2.0 na ZenWatchu to nie uwierzę.

źródło: Wearable przez PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj