Może wydawać Wam się to dziwne, ale ogromne smartfony są wyjątkowo popularne. To te, które trzeba trzymać oburącz żeby napisaś sms’a, kupować osobną torebkę do noszenia, obowiązkowo wyjąć z kieszeni przed sznurowaniem buta czy trzymać w uchywcie od tabletu jeśli chcemy skorzystać z nawigacji. Oczywiście, jest to napisane pół żartem pół serio, co nie zmienia jednak faktu, że taki Xiaomi Mi Max 2 to kawał smartfona (a raczej wyświetlacza). Dowiedzieliśmy się ile trzeba będzie za niego zapłacić na polskim rynku.

O tym, że Xiaomi Mi Max 2 trafi do Polski mówiło się już od kilku tygodni i było kwestią czasu aż dowiemy się więcej na ten temat. I właśnie ten czas nadszedł. Smartfon jest już nam dobrze znany, bo swoją światową premierę miał pod koniec maja tego roku, więc można powiedzieć, że długo na niego nie musieliśmy czekać. Okazuje się bowiem, że smartfon trafi do sprzedaży w Polsce już w połowie sierpnia. Istotne jest też to, że został wyceniony na 1499 złotych i będzie tylko w jednej wersji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Fajnie zatem, że nie jest gorzej i drożej niż w przypadku poprzednika. Póki co nie wiadomo tylko w jakich kolorach będzie dostępny.

Xiaomi Mi Max 2
Xiaomi Mi Max 2 / fot. Xiaomi

 

Co zatem dostaniemy w tej cenie i czy w ogóle warto się tym smartfonem interesować? Odpowiedź jest prosta – tak*, ale z gwazdką, a ta gwiazdka oznacza nic innego jak wielkość urządzenia, której trzeba po prostu być świadomym. Smartfon ze względu na 6,44-calową przekątną ekranu, ale też cenę jest idealną konkurencją dla takiego Sony Xperia XA1 Ultra, choć patrząc na pojemność baterii raczej nie będzie trudno wskazać faworyta (5300 mAh w Xiaomi, 2700 mAh w Sony). Do tego jeszcze procesor Snapdragon 625, obudowe o grubości 7,6 mm, czytnik linii papilarnych z tyłu, obsługę dual SIM, symetryczne złącze USB Type C czy nawet czujnik IR do sterowania sprzętem RTV.

Xiaomi ponownie ma największego. Oto Xiaomi Mi Max 2 z baterią 5300 mAh

To jak, ktoś zbiera już kasę na Xiaomi Mi Mix 2? Czy może

źródło: Twitter (dominiklada) przez Tabletowo

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj