Wszyscy lubimy konkursy, a szczególnie te, w których można wygrać naprawdę wartościowe nagrody. A skoro nagrody sięgają prawie 6 tysięcy złotych, to z pewnością można je nazwać wartościowymi. Jest między innymi smartfon Apple iPhone 6s, są opaski aktywności od Xiaomi i Fitbit, a także urządzenia od firmy TECH Sterowniki do sterowania inteligentnym domem. Co to za konkurs? Co trzeba zrobić, by zgarnąć nagrodę? Tutaj dowiecie się wszystkiego.

Wakacje to idealny czas na organizowanie różnego rodzaju konkursów związanych praktycznie ze wszystkim. Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, wiele firm podchwyciło ten temat i ma do rozdania mnóstwo ciekawych nagród. Ja sam z marszu jestem w stanie wyliczyć kilka konkursów, a to dlatego, że nie myślałem długo, by wziąć w nich udział. Tym razem mocno zachęcam Was, bo zadanie jest proste, a nagrody atrakcyjne. Ruszyła druga edycja konkursu przygotowanego przez firmę TECH Sterowniki pod hasłem „TECHnologicznie nakręceni”! Konkurs jest skierowany do wszystkich zainteresowanych, nie tylko tych, którzy już posiadają jakieś urządzenia od TECH Sterowniki albo planują wyposażyć się w takie w najbliższym czasie (ze wszystkimi urządzeniami możecie zapoznać się na stronie producenta). Jeżeli nie mamy takiego sprzętu, wystarczy ruszyć głową, wykazać się swoją pomysłowością i wyobraźnią i stworzyć coś, co wyróżni się na tle innych prac konkursowych.

Co trzeba zrobić?

  1. Nagrać krótki film, w którym w nietypowy sposób zostaną przedstawione urządzenia firmy TECH Sterowniki. Pamiętajcie, że nie ma sztywnych zasad dotyczących długości materiału ani ilości przesłanych prac.
  2. Wgrać przygotowany materiał na YouTube, a w opisie lub tytule filmiku koniecznie dodać hasztag: #konkursTECH.
  3. W zakładce ZGŁOŚ FILM, na stronie konkursowej wstawić link do opublikowanego filmu oraz podać swój adres e-mail (będzie potrzebny do wysłania informacji o akceptacji zgłoszenia).

Jakie są nagrody?

Jak wspomniałem, nagrody są bardzo atrakcyjne. Do wygrania jest smartfon Apple iPhone 6s w wersji z 32 GB pamięci wewnętrznej, dwie opaski aktywności, czyli Fitbit Charge 2 i Xiaomi Mi Band 2, urządzenia od firmy TECH Sterowniki (Zestaw ST-8S + C-8 r + 2x STT-868 oraz regulator pokojowy ST-292 v3), a także dwa zestawy gadżetów, w których skład wchodzi plecak, powerbank i firmowy kubek. Bardzo łatwo jest zatem policzyć, że nagrodzonych zostanie aż 7 osób. Według organizatora, wartość nagród sięga 5600 złotych.

tech-sterowniki-konkurs

Do kiedy?

Na wzięcie udziału w konkursie macie więcej czasu niż trwają wakacje, bo ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych mija 24 września 2017 roku.


Jeżeli macie jakiekolwiek pytania to możecie je zostawić pod tym tekstem w komentarzach albo wysłać bezpośrednio na adres: [email protected]. Dotychczasowe prace możecie obejrzeć tutaj. Pamiętajcie, by zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSU. Powodzenia!

Wpis powstał we współpracy z firmą TECH Sterowniki