Od ostatniej paczki najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem trochę czasu minęło, więc trzeba jak najszybciej to nadrobić. A okazji ku temu będzie przynajmniej kilka, bo w końcu mamy okres wakacyjny, więc każdy pstryka tyle zdjęć ile tylko jest w stanie i ile ma wolnej pamięci w telefonie. Wam się ostatnio udało, mnie też się udało, bo kilka dni temu wróciłem z urlopu, więc najnowsze zestawienie ze zdjęciami jest już gotowe. 

Nie jest powiedziane, że są to tylko najlepsze z najlepszych zdjęć ze smartfona, które kiedykolwiek udało się zrobić i które od razu z wejścia wygrywają wszystkie fotograficzne konkursy (choć pewnie i takie by się znalazły). Krótko mówiąc są to zdjęcia, które według Was i według mnie można do nich zaliczyć i są najlepsze z tych kilkuset, które akurat w ostatnim czasie zrobiliśmy. Doszło nawet do tego, że jedno z poniższych zdjęć powędrowało u niektórych osób na tapetę. Zgadniecie które?

W skrócie, zdjęcia zostały zrobione następującymi smartfonami: Huawei Mate 9 Pro, Nokia 808 Pure View, Xiaomi Mi 6, Honor 8, Huawei 9 i LG G6.

Jak wcześniej, poniżej znajdziecie 10 zdjęć. Każde z nich jest odpowiednio podpisane, więc możecie zobaczyć jakim smartfonem zostało zrobione zdjęcie, jakie były parametry w chwili robienia zdjęcia, przez kogo zostało zrobione i – jeśli takie informacje miałem – miejsce, gdzie zostało ono zrobione. Żeby zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości wystarczy otworzyć je w nowej karcie.

Tymczasem, do następnego, bo już teraz mam zdjęć przynajmniej na dwa kolejne zestawienia.

źródło grafiki głównej: Pixabay
Serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy podesłałi zdjęcia, a szczególnie Kamilowi, Rafałowi, Piotrkowi i Mariuszowi.