Samsung Galaxy Note 8 nie jest jeszcze w sprzedaży, ba nie miał nawet jeszcze swojej oficjalnej premiery, a już chodzą słuchy o tym, gdzie, za ile i z jakimi dodatkami będzie dostępny w sklepach. Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ miały słabą przedsprzedaż, bo w ramach „zakupu smartfona w ciemno” użytkownicy dostali pakiet usług w prezencie, które, według mnie, powinny być zawsze dokładane w przypadku flagowców. Z nowym Galaxy Note może być lepiej. 

Oczywiście nic jeszcze nie jest pewne (tak, chcieliście to przeczytać już na początku), ale informacje pochodzą od Evana „Wszechmogącego” Blassa, więc trochę prawdy w tym musi być. W jednym ze swoich kolejnych tweetów podał informacje o gadżetach, które będą podobno dodawane w ramach przedsprzedaży do Samsunga Galaxy Note 8, zarówno w Stanach jak i Europie. Jeżeli te informacje się sprawdzą, to oferta zakupu najnowszego „Notatnika” będzie co najmniej do przemyślenia, a już na pewno wypadnie lepiej niż przy Galaxy S8.

O co chodzi? A o to, że Samsung po premierze swojego nowego urządzenia od razu uruchomi przedsprzedaż i każdy kto zdecyduje się na wcześniejsze zaklepanie sztuki dla siebie dostanie dodatkowo kartę pamięci o pojemności 256 GB i do wyboru – kamerkę nagrywającą w 360 stopniach lub stację do ładowania bezprzewodowego. Ale uwaga, żeby nie było tak kolorowo i żeby nikt nie zagotował się w blokach startowych, taka opcja będzie prawdopodobnie dotyczyć rynku amerykańskiego. Nic tylko pozazdrościć. U nas, czyli w Europie dostaniemy stację Samsung DeX, która pozwoli z Note’a zrobić namiastkę komputera. Zawsze coś, choć sami przyznacie, że oferta dla USA jak zwykle jest korzystniejsza.

Na potwierdzenie powyższych informacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, przynajmniej do 24. sierpnia, bo właśnie w tym dniu ma ruszyć pre-order w Stanach.

źródło: Evan Blass