Nie ważne co by się dzisiaj stało i nie ważne jakie inne urządzenie zostanie zaprezentowane. Dzisiejszy dzień, a w zasadzie to popołudnie i cały wieczór będzie należał tylko do Samsunga Galaxy Note 8. To właśnie dzisiaj smartfon będzie miał swoją oficjalną premierę, a tutaj możecie zobaczyć, gdzie i kiedy obejrzeć livestream z konferencji. 

O Samsungu Galaxy Note 8 wiemy już całkiem sporo i raczej nic już nas nie zaskoczy. No, może zainteresują nas jakieś funkcje związane z rysikiem S Pen czy aparatem, choć to na pewno nie robi takiego wrażenia jak wygląd urządzenia, który ujawnia się dopiero w chwili premiery. Tutaj tak nie będzie, bo smartfon widzieliśmy już na bardzo dokładnych zdjęciach, a może być jeszcze gorzej, gdy w chwili rozpoczęcia konferencji pęknie embargo i pojawią się pierwsze recenzje. Nie mówię, że tak na pewno będzie, ale w przeszłości było z tym różnie. Możliwe jest też to, że zaraz po premierze dowiemy się jaka będzie oficjalna cena i kiedy dokładnie ruszy przedsprzedaż.

Niewątpliwie szykuje nam się genialne urządzenie, ale nie będę tutaj wspominał o jego funkcjach czy suchych parametrach. Smartfon z jednej strony będzie miał trudne zadanie i pewnie sami domyślacie się dlaczego, ale z drugiej może być najbardziej dopracowanym smartfonem Samsunga, jaki kiedykolwiek się pojawił. Przyszłość zweryfikuje.

Konferencja Unpacked odbędzie się dzisiaj, 23 sierpnia w Nowym Jorku, a jej start zaplanowany jest na godzinę 17:00 polskiego czasu. Samsung stworzył dedykowaną aplikację i dedykowaną stronę www, na której będzie można śledzić całe wydarzenie. Ale najprościej jest po prostu uruchomić livestream na YouTubie – wystarczy kliknąć play samej górze strony.

źródło: Samsung