Będą na takich targach na IFA 2017 ciężko jest wszystko ogarnąć, ale jeśli już coś się pojawi to dobrze jest mieć to w jednym miejscu. Wiecie, czasami pojawi się coś na stronie w formie tekstowej, czasami jakiś film na YouTubie, a tutaj macie te rzeczy zebrane do jednego worka. Taka relacja, ale też trochę podsumowanie tego, co można zobaczyć na IFA. 

Wybierając się na targi do Berlina myślałem o tym jakie urządzenie mnie najbardziej zaskoczy, bo z roku na rok jest z tym coraz trudniej. Stawiałem na LG V30 i powiem Wam, że nie zawiodłem się, bo smartfon robi niesamowite wrażenie, szczególnie lekkością przy tych podzespołach i 6-calowym wyświetlaczu jaki ma. Podobają mi się też możliwości jakie przynosi Windows Mixed Reality i w sumie fajnie, że wszyscy więksi producenci jak Asus, Acer czy Dell przygotowali swoje gogle, które obsługują tę technologię. Ale mimo wszystko, mam odczucie, że jest nudniej niż w poprzednich latach.

Wszystkie materiały związane z IFA 2017 są poniżej i lista będzie stopniowo aktualizowana jak tylko będą pojawiać się kolejne.