No to wracam z giwełejem bo naprawdę dawno takiego nie było. A skoro mam kilka rzeczy, które tylko leżą za mną w szafce to lepiej jest je rozdać z myślą, że komuś mogą się przydać. Tym razem będzie łatwiej, ale też trochę testowo, bo jeszcze takiej formy nie próbowałem. Bez dodatkowych skryptów i zbierania „punktów”, tylko po prostu przez retweety na Twitterze. Na pierwszy rzut idzie całkiem dobra mysz gamingowa, której recenzję mogliście przeczytać jakiś miesiąc temu na galaktycznym. 

Jak się okazało, Trust GXT 177 to dobra i przystępna cenowo mysz dla graczy. Gryzoń na pewno wyróżnia się zwartą budową, matowym wykończeniem i przede wszystkim symetryczną konstrukcją przez co śmiało mogą jej używać prawo- jak i leworęczni użytkownicy. A wcale nie jest to takie oczywiste, bo wydaje mi się, że w sprzedaży dominującą grupą są jednak myszki wyprofilowane dla praworęcznych. Do tego dochodzi jeszcze całkiem przyjemne i w miarę rozbudowane oprogramowanie czy podświetlenie RGB, które możemy modyfikować. Myszkę testował Adam i z jego wrażeniami możecie zapoznać się w recenzji, do której link podaję poniżej.

Trust GXT 177 – recenzja myszy dla graczy z sensorem Avago i podświetleniem RGB

GIVEAWAY

Tak jak napisałem na początku, myszka którą widzicie na grafice i o której tutaj piszę jest do wygrania. W zasadzie chyba nie ma prostszej rzeczy żeby wziąć udział w konkursie jak mieć aktywne konto na Twitterze i raz kliknąć na opcję Podaj dalej (Retweet). I tak to teraz zrobimy, a konkursowy tweet macie poniżej. Umówmy się, że czas konkursu ustawiamy na tydzień, czyli do 22 września 2017 roku do godziny 23:59, a o zwycięzcy poinformuję w weekend po tym, jak wybiorę szczęściarza ze wszystkich osób, które podały dalej konkursowego tweeta. Aaa i spokojnie, będzie też coś dla zwolenników Facebooka, ale to przy którejś z następnych okazji. Powodzenia!

5 KOMENTARZE

      • To nie o to chodzi. 😉 Nie będę chciał to nie będę brał udziału 🙂 . Zaznaczam tym swoją niechęć do FB,Twittera i całej tej reszty „handlarzy danych i prywatności” 🙂

          • Wiem, wiem. Z tym że z disqa jakoś „przeżyję” co do telefonu to różne ROMy ludzie gotują prawda? 😉 A FB i Tweet jednak kojarzą się negatywnie jeśli chodzi o kwestię przechowywania danych: „Pamiętaj, Ty nie żyjesz ale Twoje konto na FB będzie żyć wiecznie i jakie wspaniałe reklamy Ci ofiarujemy.” 🙂 Koniec offa, giveawyowa nagroda świetna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj