To już dzisiaj, już za kilkadziesiąt minut wszystkie oczy będą skierowane w kierunku konferencji Google, na której tym razem nie system Android będzie najważniejszy. Choć to z pewnością będzie okazja, by inni producenci zobaczyli jak szybki może być smartfon z Androidem. No właśnie, pojawiło się słowo smartfon i dobrze, bo to właśnie smartfon będzie najważniejszy – Google Pixel 2. Ale to nie wszystko co dzisiaj zostanie pokazane. Gdzie i jak obejrzeć livestream z konferencji Google?

Jeżeli chcecie śledzić na żywo to co Google pokaże dzisiaj w Berlinie, to wystarczy na chwilę przed godziną 18:00 (czasu polskiego, rzecz jasna) kliknąć przycisk odtwarzania na relacji powyżej. Konferencja planowo ma wystartować równo o osiemnastej, więc do tego czasu musicie przygotować litr dobrego piwa i garnek popcornu. Po to żeby się ekscytować i pałaszować z zachwytem nad nowymi Pixelami albo jeśli Wam się coś nie spodoba, po po to, by mieć czym rzucać w monitor.

Czego się spodziewać? Chyba wszyscy już wiemy. Przede wszystkim dwóch nowych smartfonów – Pixel 2 i Pixel 2 XL, które już od kilku dni nie są dla nas tajemnicą. Wyciekło większość żeby, ale w dzisiejszych czasach można było się tego spodziewać. Ja do smartfonów mam stosunek neutralny, ale patrząc po grafikach, które się już pojawiły, druga generacja „goglowych” smartfonów podoba mi się bardziej. Nie ma sensu przytaczać całej specyfikacji czy funkcji, po to w wersji oficjalnej warto zrobić po premierze, ale warto napisać o urządzeniach, które jeszcze mają się pojawić. Przede wszystkim Google Home mini, czyli taki odpowiednik urządzenia Amazon Dot z asystentem głosowym od Google. Ma być też nowy, dobrze zapowiadający PixelBook z 12,3-calowym wyświetlaczem i odświeżona wersja projektu Daydream VR.

źródło: YouTube