Ostatni giveaway był naprawdę spoko, bo wzięło w nim udział prawie 80 osób, a do zgarnięcia była całkiem dobra mycha do grania – Trust GXT 177 (tutaj możecie przeczytać jej recenzję). Tego co jest do wygrania w dzisiejszym „rozdawnictwie” jeszcze nie testowałem – znaczy się, testowałem, ale jeszcze nie opisałem swoich wrażeń – nikomu raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli ktoś raz słyszał o inteligentnych żarówkach to na pewno przed oczami mignęła mu żarówka Yeelight od Xiaomi. I właśnie o taką możecie powalczyć. 

Jak wspomniałem, Yeelight to inteligentna żarówka, która może zapoczątkować tworzenie inteligentnego domu. Wszystko dlatego, że możemy ją połączyć z Wi-Fi i sterować za pomocą smartfona ze specjalną aplikacją niemal z każdego zakątka świata. Wystarczy że będzie dostęp do internetu. Wszystkich funkcji nie będę od razu zdradzał, ale najlepsze w niej jest to, że możemy zmieniać barwę światła między ciepłą, neutralną, a zimną, a także korzystać z różnych trybów jak chociażby tryb idealny do czytania czy symulacja palącej się świeczki. O żarówce trzeba wiedzieć tyle, że jest oparta na diodach LED, ma gwint E27 (tak zwany „gruby”), ma maksymalnie 8W i żywotność jakieś 11 lat.

GIVEAWAY

Zasady są podobne jak w poprzednim giveaway – wystarczy mieć aktywne konto na Twitterze i podaj dalej (retweet) konkursowy tweet, który widzicie poniżej. Czas to równy tydzień, czyli giveaway będzie aktywny do 19. października 2017 roku do godziny 23:59. Zaraz po tym albo na następny dzień wylosuję zwycięzcę, do którego poleci żarówka Yeelight. Proste? Jasne, że tak, więc powodzenia i niech #RT będzie z Wami! Yeelight jest oczywiście nowa i fabrycznie zapakowana.

https://twitter.com/galaktycznypl/status/918530638592045058

Aktualizacja:

Mamy wyniki!

https://twitter.com/galaktycznypl/status/921337416165806080