Od zawsze mówiłem, że trzeba zachęcić potencjalnego nabywcę jakimś porządnym dodatkiem żeby „w ciemno” zdecydował się wyrzucić z konta kilka tysięcy na smartfon. Tak, kilka, bo ceny tegorocznych flagowców przekraczają grubo 5 tysięcy złotych. Taki iPhone X w najbogatszej wersji, na przykład. Ale dzisiaj nie będzie o Apple, a o LG, dokładnie o ich najnowszym smartfonie LG V30, który według mnie powinien pojawić się w sklepach dobre kilka tygodni temu. Ale pojawi się w w listopadzie, a na zachętę ma być wartościowy gadżet. Jak mnie oczy nie mylą, to wiem co to będzie za gadżet. 

Nic dziwnego, że znowu zrobiło się głośno wokół LG V30, a to wszystko dlatego, że wszyscy zastanawiali się kiedy w końcu ten smartfon pojawi się w przedsprzedaży. Na to pytanie znamy już odpowiedź, bo ta pojawiła się przed weekendem. W skrócie, przedsprzedaż LG V30 ma ruszyć dokładnie 8 listopada, a jakoś po dwóch tygodniach, czyli 23 listopada będą realizowane odbiory i wysyłki do klientów. Ale bardziej zastanawiającą informacją było to, co dostaniemy razem ze smartfonem jeżeli zaklepiemy sobie swoją sztukę wcześniej. Miał być dodatek o wartości 1300 złotych i… zagadka rozwiązana.

Znamy szczegóły przedsprzedaży LG V30 w Polsce

Jak mnie oczy nie mylą w zestawie przedsprzedażowym razem z LG V30 dostaniemy świetne słuchawki Beoplay H4. Skąd to wiem? To proste. Wystarczyło spojrzeć na poniższą grafikę i połączyć kilka faktów. Po pierwsze, w pudełku widać słuchawki w kolorze białym z całkiem dużymi i jakby nie patrzeć charakterystycznymi nausznikami. Po drugie, była mowa o gadżecie za 1300 złotych, a akurat tak się składa, że Beoplay H4 na stronie producenta mają cenę 1299 złotych. No i po trzecie, LG V30 ma 32-bitowy DAC wykonany we współpracy z firmą Bang & Olufsen (widać też logo B&O Play z tyłu obudowy), który tym razem nie został wycięty ze smartfonu na polskim rynku. Wszystko zatem łączy się w piękną całość, więc mówcie mi Sherlock, choć na potwierdzenie tych informacji trzeba jeszcze trochę poczekać.

Przedsprzedaż LG V30 / fot. gsmmaniak

Co można napisać o samych słuchawkach? Beoplay H4 to jedne z popularniejszych i uznawanych słuchawek od B&O Play. Słuchawki bezprzewodowe, które łączymy przez Bluetooth, mają 40 mm przetworniki i są wykonane z najlepszych materiałów, więc przy pierwszym kontakcie wiadomo, że pieniądze nie poszły na marne, a do tego działają kilkanaście godzin na baterii (producent twierdzi, że maksymalnie 19 godzin ciągłego grania).

Słuchawki Beoplay H4 / fot. B&O Play

źródło: Euro, Beoplaygsmmaniak