Na pewno jest mnóstwo osób, które czekają na kolejny smartfon od OnePlus. Ale muszę Wam powiedzieć, że ja też czekam, już ponad 50 dni na priorytetową paczkę z OnePlus 5, ale to już osobna bajka. Tym razem chodzi o jego następcę, OnePlus 5T. Właśnie pojawiła się informacja z datą oficjalnej premiery i to już pewne, że smartfon zadebiutuje w przyszłym tygodniu. 

Widzę, że firma odpowiedzialna za smartfony OnePlus dopięła swego, bo wokół premiery każdego nowego urządzenia robi się takie zamieszanie jakby to był kolejny Galaxy od Samsunga czy nowy iPhone. Zamieszanie, oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. OnePlus 5 zadebiutował w czerwcu tego roku i chyba producent przyjął taką nie do końca lubianą przeze mnie politykę – w połowie roku pokażemy flagowca, a pod koniec go trochę odświeżymy. Z Piątką spotkałem się kilka razy i potwierdzam, że to demon prędkości, ale jak wspomniałem nie było mi dane go jeszcze przetestować, bo przesyłka pewnie utknęła gdzieś między Bangladeszem, a plemieniem Spuchnięty Palec. Może lepiej pójdzie z OnePlus 5T?

Oby, oby, bo wygląda na to, że OnePlus 5T będzie miał to, co w ostatnim czasie bardzo często pojawia się w smartfonach. Specyfikacja ma być (podobno) identyczna jak w OnePlus 5, a „nowością” ma być nowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 z bardzo smukłymi ramkami. Zapewne pojawią się jeszcze mniej lub bardziej ważne poprawki, ale rewelacji jakoś bym się nie spodziewał. Zdaje się, że OnePlus chce po prostu z dobrego smartfonu zrobić jeszcze lepszy smartfon, ale nie uda im się to, jeżeli nie pokażą go z Androidem 8.0 Oreo.

Teraz konkrety. OnePlus 5T zadebiutuje już 16 listopada, a jego premiera odbędzie się w Nowym Jorku na Brooklynie. Konferencja zaplanowana jest na godzinę 17:00 czasu polskiego i zapewne będzie można ją śledzić na żywo w internecie. Co ciekawe, na stronie poświęconej wydarzeniu pojawiła się też informacja o rozpoczęciu sprzedaży – ta ma wystartować 21 listopada.

źródło: YouTube, OnePlus (Twitter)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj