Nigdy nie interesowałem się takimi pół-profesjonalnymi fotelami do biura, dopóki sam na takim usiadłem i zacząłem używać codziennie. Różnica między takim a typowo marketowym jest ogromna. Nie tylko jest znacznie wygodniejszy, ale też bardziej funkcjonalny, bo można regulować znacznie więcej rzeczy niż tylko wysokość. Ciekawą promocję przygotował Komputronik z firmą Lenovo gdzie do laptopa Legion Y720 można dostać fotel i to zupełnie za darmo.

Pewnie zapytacie, po co komu fotel do laptopa? A muszę Was zaskoczyć, bo często użytkownicy robią tak, że wybierają laptopa zamiast typowej stacjonarki i korzystają z niego jak z komputera domowego. Laptop na biurku, do tego dobry monitor, mycha, jakaś mechaniczna klawiatura i tak trochę przewrotnie, laptopa robi za „peceta”. A jeśli będzie taka potrzeba to odpinają od niego wszystko, wrzucają lapka do torby i zabierają ze sobą. Tym bardziej, że akurat Legion Y720 to naprawdę mocny laptop, który nawet w podstawowej konfiguracji jest w stanie odpalić Wiedźmina 3 na wysokich. Stąd też promocja laptopa z fotelem (i to nie byle jakim), gdzie połączono wydajność na najwyższym poziomie z bezpieczeństwem i dbaniem o zdrowie użytkownika.

Fotel to dokładnie SPC Gear SR300, który w większości sklepów z elektroniką kosztuje około 799-849 złotych. W skrócie, jest specjalny wyprofilowany i pokryty skórą syntetyczną, ma dwie poduszki, które podtrzymują kark i część lędźwiową, a do tego mają mechanizm bujania i szersze możliwości regulacji.

Lenovo Legion Y720 z fotelem / fot. Komputronik

Ok, szczegóły promocji wyglądają tak:

  1. Kup laptop Lenovo Legion Y720 w sklepie Komputronik w jednej z dostępnych konfiguracji (do 30. grudnia 2017 r.) 
  2. Wytnij z opakowania laptopa kod EAN i numer seryjny. Wyślij skan lub zdjęcie kodu poprzez formularz kontaktowy. 
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy w ciągu 14 dni od daty zakupu laptopa.

Więcej szczegółów można uzyskać na stronie promocji. Nadmienię jeszcze tylko, że Y720-tki są w tylu konfiguracjach, że ciężko jest je zliczyć, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny zaczynają się od 4799 złotych za model z procesorem Intel Core i5-7300HQ, 8 GB RAM, dyskiem talerzowym 1TB i kartą graficzną GTX 1060. Najbogatsza wersja, która jest dostępna na indywidualne zamówienie może mieć nawet procesor Intel Core i7-7700HQ, 32 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności aż 960 GB.

Wszystkie dostępne konfiguracje możecie zobaczyć na stronie w źródle.

źródło: Lenovo (informacja prasowa), Komputronik