microsoft-surface-pro-czarny

A Microsoft Surface Pro znowu na wyprzedaży i znowu ze smartfonem

Nie wiem co się dzieje, ale dzieje się dobrze, jeśli ktoś od dłuższego czasu polował na Surface’a. Ja kilka miesięcy temu zamieniłem swojego wysłużonego Della na Surface Pro 4 i gdybym miał kupić go jeszcze raz, to zrobiłbym to bez wahania. Ostatnio widziałem kilka naprawdę gorących promocji na komputer od Microsoftu i cieszy mnie mocno fakt, że nie były to oferty tylko z „zagramanicznych” sklepów. Tym razem pojawiła się kolejna, równie ciekawa, bo razem ze sprzętem dostajemy klawiaturę i smartfon. 

Microsoft Surface Pro nie należy do tanich sprzętów, więc dobrze jak ustrzeli się jakąś promocję. Pamiętacie od jakiej kwoty ten sprzęt startował jak tylko pojawił się w sklepach? Ja przyznam się szczerze, że musiałem się upewnić, ale na podstawową wersję trzeba było niegdyś wyłożyć 4099 złotych i to bez klawiatury, która swoje też kosztuje. Ja wiem, niektórzy pomyślą, że wydawanie takich pieniędzy na tablet z Windowsem ma tyle sensu co kupowanie 10-letniego passata w tedeiku z przebiegiem 100 tysięcy. Ale od zawsze powtarzam, że Surface jest bardziej komputerem, który może być tabletem niż na odwrót, a poza tym, dostajemy ekstremalnie mobilne urządzenie, które nawet w tej najsłabszej wersji poradzi sobie z większością zadań.

W promocji znalazł się Microsoft Surface Pro z procesorem Intel Core m3-7Y30, 4 GB pamięci RAM DDR4 i dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Sprzęt nastawiony na długą, mobilną pracę, który ogarnie wszystkie biurowo-multimedialne rzeczy. Poza „środkiem” dostajemy wszystko to co mają wyższe warianty, czyli między innymi 12,3-calowy ekran pokryty szkłem Gorilla Glass 4 w rozdzielczości 2736 x 1824 pikseli , system Windows 10 Pro, głośniki stereo czy baterię, która znacznie lepiej radzi sobie z przytrzymaniem sprzętu przy życiu niż ma to miejsce w Surface Pro 4. Sam komputer jest w szarym kolorze, ale w zestawie mamy też czarną klawiaturę Type Cover, której koszt to około 600 złotych. Ale to nie wszystko, bo dodatkowo dostajemy smartfon Huawei P9 Lite mini o wartości 589 złotych. Zawsze można komuś rzucić na prezent, ale jeśli trochę „przycebulimy” i smartfon sprzedamy, to można powiedzieć, że Surface’a z klawiaturą będziemy mieć za jakieś 2800 złotych.

Promocja pochodzi z aktualnego Gorącego Strzału w sklepie x-kom i będzie trwała do 22:00 lub do wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę ilość już sprzedanych zestawów to szybko trzeba podejmować decyzję.

źródło: x-kom

Słowa kluczowe

Biznes-Host

Wszelkie prawa zastrzeżone - galaktyczny.pl