Mimo tego, że jeszcze dokładnie nie przetestowałem Xiaomi Mi MIX 2 to już mogę napisać, że jest to najlepszy smartfon jaki Xiaomi pokazało do tej pory. A nawet jeśli nie najlepszy, tak ogólnie, to na pewno taki, który robi największe wrażenie swoim designem, wykonaniem i oczywiście ekranem. W Polsce sprzedawcy chcą za niego 2499 złotych, a w zamian oferują oficjalną dystrybucję i 2-letnią gwarancję. Ale jeśli miałbym szansę zaoszczędzić prawie tysiaka, to długo bym się nie zastanawiał. 

Prawda jest taka, że to właśnie Xiaomi za sprawą pierwszego Mi MIX’a pokazało wszystkim jak powinny wyglądać nowoczesne smartfony. Owszem, był wcześniej Aquos Crystal od Sharpa, ale jakoś nie wzbudził takiego zainteresowania na globalną skalę jak zrobił to właśnie MIX. A potem? A potem to jakoś poszło, jak z górki, pojawiały się różne modele z tak zwanym „bezramkowym” ekranem, zarówno od tych mniejszych jak i większych producentów. Druga generacja smartfonu zadebiutowała już kilka miesięcy temu, ale można powiedzieć, że w Polsce to jest „świeżynka”, bo swój debiut miał jakoś na początku tego roku. Wspomniałem już ile trzeba na niego wyłożyć w Polsce jeśli myślimy o oficjalnej dystrybucji, co prawda można go znaleźć jeszcze taniej i zejść nawet poniżej dwójki z przodu, ale to i tak nie może się równać z promocją jaką ma aktualnie sklep GearBest.

Xiaomi Mi MIX 2 za około 1500 złotych!

Tak, dobrze widzicie, kwota w okolicach 1500 złotych jest do osiągnięcia i to bez żadnych promocyjnych kuponów, bez żadnego kombinowania. Wszystko dlatego, że obecnie Xiaomi Mi MIX 2 kosztuje 449,99 dolarów, co w porównaniu do poprzedniej ceny stanowi obniżkę na poziomie 24%. Doliczając do tego wysyłkę (3,18 dolara za opcję Priority Line – EU Express) i szybko przeliczając po aktualnym kursie wychodzi około 1516 złotych.

Xiaomi Mi MIX 2 – promocja w GearBest / fot. GearBest

Promocja dotyczy modelu z 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jest to wersja w kolorze czarnym, oznaczona jako Global i obsługująca częstotliwość LTE B20, więc bez problemu będzie działać w Polsce. Krótko, gdyby nie fakt, że już mam swoją testową sztukę to sam mocno bym rozważał zakup, choćby na rzecz właśnie testów 🙂


Xiaomi Mi MIX 2 w promocji i z wysyłką z Polski!

Pojawiła się kolejna promocja na Xiaomi Mi MIX 2 w tej samej wersji (6/64 GB), ale z wysyłką z polskiego magazynu! Przed zakupem należy się upewnić, że wybraliśmy magazyn G-W-4, a w koszyku wprowadzić kod rabatowy: mix2gbbl. Po chwili cena zmieni się na 469,99 dolarów, co w przeliczeniu daje około 1575 złotych. I jest to w 99% ostateczna kwota z opcją Priority Line, a telefon powinien do nas dotrzeć w maksymalnie 5 dni roboczych.

Aby kupić Mi MIX  2 z tej promocji możecie kliknąć w ten link.

źródło: GearBest przez TestHub, Tabletowo

4 KOMENTARZE

  1. Pamiętać należy jeszcze o opłacie wat w wysokości 23%, WER Zabrze zapewne paczkę przechwyci i naliczy stosowną opłatę 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj