Jutro jest ważny dzień, ważny przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, ma pojawić się się Xiaomi Mi MIX 2s, który zapowiada się niezwykle ciekawie, ale znacznie lepiej wygląda premiera kilku modeli od Huawei. Będzie między innymi Huawei P20 i jego lepsza wersja Huawei P20 Pro, więc jeżeli chcecie na bieżąco śledzić ich premierę, to można włączyć live streaming.

Patrząc po dotychczasowych informacjach można zakładać, że Huawei P20 Pro wprowadzi coś nowego do fotografii mobilnej. Procesor, RAM czy inne podzespoły jakoś mnie mocno nie interesuje, ale te trzy aparaty z tyłu, choć wyglądają absurdalnie, to jednak wzbudzają jakąś tam ciekawość. Mają być lepsze możliwości fotograficzne w nocy, nagrywanie w 960 klatkach na sekundę czy jeszcze większy zoom hybrydowy, ale szczegółów zapewne dowiemy się dopiero podczas prezentacji na ładnych slajdach.

No właśnie, premiera jest zaplanowana na 27 marca 2018 roku (ale to pewnie wiecie), a konferencja ma rozpocząć się o godzinie 15:00 czasu polskiego. Niektórzy dziennikarze jadą z Huawei na wycieczkę do Paryża żeby śledzić wszystko na żywo, ale na całe szczęście premiera smartfonów będzie też transmitowana na żywo w Internecie, a dokładniej na oficjalnym koncie Huawei na YouTube – link jest przypięty na samej górze.

Co ciekawe, jeżeli chcecie obejrzeć premierę w większym towarzystwie to możecie odwiedzić salon jednego z partnerów Huawei, gdzie będzie transmitowana konferencja na żywo. Listę lokalizacji możecie zobaczyć na stronie producenta.

źródło: Huawei