O weekendzie majowym myśli już każdy, a część pewnie zaczęła go już w piątek wieczorem. W tym roku jest on wyjątkowo długi, a prognozy pogody, zwłaszcza dla mieszkańców południowej części naszego kraju, są niezwykle zachęcające do wypoczynku. T-Mobile wpadł na pomysł jak urozmaicić nam czas, pomiędzy spożywaniem smakołyków z grilla, a leniuchowaniem. Tak, dobrze kojarzycie – jest konkurs!

Zacznę trochę od tyłu, a mianowicie odpowiedzą na pytanie – Co można wygrać? Dla zwycięzcy, nagroda jest naprawdę kusząca, ponieważ jest nim Huawei P20 Pro.

Smartfon ten, w niektórych krajach Europy zaliczył naprawdę duży sukces. W stosunku do poprzedniego flagowca Chińczyków, czyli Huawei P10 Plus, sprzedał się lepiej o 316%! Smartfon nadal zbiera bardzo pozytywne recenzje od wielu serwisów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Trzeba przyznać, że postawienie na aparat składający się z trzech obiektywów sygnowanych logiem Leica był strzałem w dziesiątkę. W wielu testach to Huawei pozostaje liderem w dziedzinie fotografii (a szczególnie tej nocnej), co nadal dla części osób wydaje się być ogromnym zaskoczeniem.

Wracając do konkursu, co musimy zrobić, aby mieć szansę na zgarnięcie Huawei P20 Pro? Pierwszym krokiem jest śledzenie profilu T-Mobile Polska na Twitterze, co już pewnie niektórzy z Was i tak już robią. Drugi krok jest nieco bardziej kreatywny, a najlepiej wyjaśni to opis, który operator wrzucił na swoją stronę:

Dla majówkowych wyjadaczy będzie to proste jak obrócenie karkówki na grillu. Otóż, wystarczy za pomocą zdjęcia, wideo lub grafiki (koniecznie wykonanych telefonem) zaprezentować swoje wyobrażenie lub sposób na spędzenie majówki w stylu PRO. Następnie opublikować je pod tweetem konkursowym umieszczonym na naszym profilu na Twitterze (@TMobilePolska) i opatrzyć wpis hasztagiem #majówkaPRO.

Co najważniejsze, organizator nie ogranicza uczestników do jednej pracy konkursowej. Każdy może zamieścić tyle prac, na ile ma ochotę. Wszystko oceni jury.

Konkurs trwa do 11 maja i do tego dnia możecie przesyłać swoje zgłoszenia. Co zaskakujące, aby wziąć udział nie musicie korzystać z usług telekomunikacyjnych firmy.

Trzeba przyznać, że T-Mobile Polska wie jak przyciągnąć uwagę użytkowników. Dopiero co informowałem Was o konkursie związanym z najnowszym modelem Motoroli, a już w tej chwili trwa następny. Różowi kolejny rok z rzędu zdobyli certyfikat Best in Test. Jako klienci nie możemy narzekać. Wzięcie udziału w konkursie jest maksymalnie uproszczone, a nagrody są naprawdę interesujące.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

źródło: T-MobilePhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj