Po premierze Honora 10 przyszedł czas na kolejną nowość – OnePlus 6. W maju pojawiło i pojawi się jeszcze sporo nowych smartfonów, ale osobiście uważam, że prezentacja kolejnego flagowca od OnePlus będzie najciekawsza, mimo tego, że praktycznie wszystko o tym smartfonie już wiemy. Ale to ten smartfon wzbudza ogromne zainteresowanie, nawet u mnie, czyli osoby, która „oswoiła” się z tymi smartfonami dopiero przy OnePlus 3T. Dlatego też nie może zabraknąć relacji z konferencji, którą będzie można śledzić na żywo w internecie. 

Pisząc o ogromnym zainteresowaniu premierą wcale nie rzucam słów na wiatr, bo są na to niezbite dowody. Po pierwsze, sam OnePlus twierdzi, że zbliżający się keyone jest największym tego typu wydarzeniem, jakie do tej pory przygotowywali. Po drugie, wystarczy spojrzeć na liczby i dyskusję, która trwa od samego rana w miejscu, gdzie już za kilka godzin rozpocznie się livestream z konferencji. W chwili pisania tego newsa było około 7 tysięcy osób oczekujących na oficjalną premierę.

Relacja na żywo z prezentacji OnePlus 6 rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego w Copper Box Arena w Londynie. Transmisję można będzie śledzić na YouTubie (wystarczy kliknąć Play powyżej) albo na oficjalnej stronie producenta.

Jakie ja mam oczekiwania w stosunku do OnePlus 6? Liczę przede wszystkim na to, że znowu będzie to najszybszy smartfon z Androidem, który pod względem szybkości i płynności działania zostawi wszystkie inne smartfony w tyle. Właśnie dzięki poprzednikowi przekonałem się o tym jak błyskawicznie może działać smartfon i mam nadzieję, że tutaj nie będzie gorzej jak w OnePlus 5T. Chciałbym też żeby Chińczycy nie wygłupili się z notchem (chociaż według mnie już to zrobili wprowadzając go do smartfona) i w sensowny sposób dostosowali interfejs pod kątem wyświetlania czy obsługi gestami, ale też żeby udoskonalili aparat na tyle, by znowu smartfon nie był pod tym kątem o krok za tegorocznymi flagowcami.

Bardzo szanuję decyzję o dwóch wersjach z błyszczącym i matowym wykończeniem obudowy oraz fakt, że smartfon będzie dostępny w sprzedaży – podobno – już od 22 maja.

źródło: OnePlus