Mam wrażenie, że Nintendo Switch to konsola, na którą w krótkim czasie pojawiło się bardzo dużo akcesoriów, a producenci chyba dostrzegli jej potencjał, bo takich rzeczy ciągle przybywa, zarówno tych oficjalnych jak i nie. Przykładu nie trzeba szukać daleko, bo ostatnio nawet samo Nintendo zapowiedziało oficjalną podstawkę do ładowania konsoli. Jakiś miesiąc temu napisałem tekst o akcesoriach, które warto kupić w pierwszej kolejności jak tylko dorwiemy Switcha w swoje ręce, a teraz – poniekąd nawiązując do tamtego artykułu – chcę wam pokazać, jakie ciekawe dodatki do konsoli możemy znaleźć w Chinach. 

Jeszcze, słowem dłuższego wstępu.

Według mnie takim typowym „must-have” do Switcha jest etui ochronne (choćby tylko na samą konsolę), folia na ekran, która zabezpieczy go przed zarysowaniem i karta pamięci, która pozwoli nam magazynować cyfrowe gry, jeżeli nie będą mieścić się już w pamięci wewnętrznej konsoli. Przedział cenowy jest bardzo szeroki, bo przykładowo takie etui możemy kupić zarówno za kilkanaście złotych, ale też, jak się bardzo postaramy, nawet za kilkaset. Problem w tym, że to co droższe czy ładnie to ujmując, licencjonowane, nie zawsze jest lepsze i mam nadzieję, że większość z was zdaje sobie z tego sprawę.

Umieściłem tutaj kilka akcesoriów do konsoli Nintendo Switch, które sam już zamówiłem i używam albo planuję to zrobić. Gadżety pochodzą ze sklepu GearBest, bo raz, że z nimi od dłuższego czasu współpracujemy, a dwa, jak na razie mają największą ofertę na switchowe akcesoria (co wcale w przypadku Nintendo nie jest takie łatwe) spośród wszystkich chińskich sklepów. Wspomnę jeszcze o tym, że żadne producent jak i sam sklep nie miały wpływu na to, co pojawiło się w tym zestawieniu, ale pozwoliłem sobie dodać swoje reflinki, więc będzie bardzo miło, jeżeli ktoś decydując się na zakup, z niego skorzysta 🙂

1Bezprzewodowy kontroler JYS

Chyba najczęściej proponowany zamiennik do oficjalnego Pro Controllera od Nintendo. Wszystko przez to, że ma bardzo podobny układ przycisków (w takim xbox’owym stylu), a jest prawie trzy razy tańszy. Nie można mieć zastrzeżeń do wykonania, choć trochę brakuje gumowego wykończenia w miejscu gdzie trzymamy ręce (w Pro Controllerze jest to świetnie zrobione). Kontroler jest dedykowany do Switcha o czym świadczy 4-stopniowy, podświetlany na niebiesko wskaźnik, jest bezprzewodowy, ma system wibracji i wbudowaną baterię o pojemności 400 mAh, co ma zapewnić do 20 godzin pracy. Jeżeli pad się rozładuje, naładujemy go za pomocą USB Type C. Co ciekawe, dzięki Bluetooth 4.0 możemy go też podłączyć do komputera.

I tak, można go kupić, ale ostateczna cena uzależniona jest od tego jaki magazyn wybierzemy. Jeżeli zdecydujemy się na wysyłkę bezpośrednio z Chin paczką rejestrowaną to zmieścimy się w 96 złotych. W tym przypadku paczkę powinniśmy otrzymać w ciągu 15-28 dni. Jeśli jednak zależy nam na znacznie krótszym czasie (ok. 3-5 dni roboczych, wysyłka DHL) i wysyłce z europejskiego magazynu, to musimy zaznaczyć magazyn G-W-5 i zapłacić około 117 złotych. W obydwu przypadkach ze względu na niską wartość sprzętu istnieje minimalne ryzyko na doliczenie opłat celnych.

Poprzedni

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj