Samsunga Galaxy Note 8 nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo tego, że swoją premierę miał w ubiegłym roku, a w ostatnich tygodniach byliśmy bombardowani nowymi smartfonami, to i tak często spotyka się o nim newsy, głównie za sprawą ciekawych promocji. No właśnie, żeby dorzucić też coś od siebie, przekazuję wam informację o kolejnej, świetnej obniżce na Galaxy Note 8. 

Jeżeli ktoś chce mieć najwydajniejszy smartfon z rysikiem S Pen to nie ma za bardzo wyjścia – musi kupić Samsunga Galaxy Note 8 albo… poczekać na jego następcę, który pojawi się jakoś w sierpniu czy wrześniu. Obniżki Ósemki mogą sugerować, że Galaxy Note 9 już powoli się zbliża, ale na pewno nie jest to bezpośrednią przyczyną, bo w końcu smartfon pojawi się za 2-3 miesiące. W ogóle, nie wydaje wam się, że Galaxy Note 8 jakoś szybciej spada z ceną i częściej można go znaleźć w różnych promocjach?

Jakiś czas temu Galaxy Note 8 w Polsce można było kupić za 2999 złotych, co już było dobrą ceną (przypomnę, że premierowa cena wynosiła 4299 złotych, potem spadła do 3999 złotych). Tym razem mamy ofertę z niemieckiego Amazonu, gdzie smartfon można zdobyć za 599 euro, co z kolei daje około 2650 złotych po wyrównaniu podatku. Niestety, cena jeszcze chwilę temu była niższa i zmieniła się w trakcie pisania tego wpisu – w przypadku czarnej wersji wynosiła 569 euro. W każdym razie, nawet przy aktualnej kwocie jest to dobry deal, patrząc na to ile trzeba wyłożyć na Note’a w Polsce. W przypadku złotej i niebieskiej wersji sprzedawcą jest Amazon i wysyłka jest darmowa.

źródło: Amazon, Pepper