Sytuacja wokół OnePlus 6 już się trochę uspokoiła. Mam wrażenie, że największy szum się skończył, bo każdy napalony, kto chciał od razu kupić swoją sztukę, to już to dawno zrobił. Teraz polują ci, którzy jeszcze wahają się z zakupem albo czekają na lepszą ofertę niż tą, co jest na stronie. Wygląda na to, że doczekaliśmy się pierwszej większej obniżki od czasu premiery.

Zanim napiszę o promocji, przypomnijmy sobie ile OnePlus 6 kosztuje tam, gdzie możemy go już kupić. Tekst dotyczy smartfonu w kolorze Mirror Black w wersji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Taka wersja na stronie producenta kosztuje 519 euro, czyli szybko przeliczając, około 2250 złotych. Niespodziewanie OnePlus 6 trafił też bardzo szybko do Polski (znalazłem go w x-komie), ale wątpię, by ktoś zdecydował się wydać około 500 złotych więcej, tylko dlatego, że można go mieć z polskiego sklepu (no chyba, że ktoś pilnie potrzebuję faktury to nie ma wyjścia). Tam cena to już 2699 złotych. Dlatego też, jeśli dla kogoś priorytetem jest najniższa cena i nie boi się kupować w Chinach (bo w sumie czego tu się bać?) to może zerknąć do oferty GearBestu.

1. Jeżeli masz za dużo pieniędzy to kup OnePlus 6 w Polsce
2. Nie zdążyłeś kupić białego OnePlus 6? Spokojnie, wiemy kiedy będzie ponownie dostępny
3. OnePlus 6. Zaskoczenia nie było, ale jest mocno poprawnie

OnePlus 6 najtaniej. Czyli gdzie? 

Aktualnie wspomnianą wyżej wersję OnePlusa 6 można dostać za około 1995 złotych i to już z wysyłką! Smartfon jeszcze przez kilka dni będzie na czymś w rodzaju szybkiej wyprzedaży, a jego cena została ustalona na poziomie 549,99 dolarów. Wysyłka z kolei to dodatkowe 1,5 dolca, a po dodaniu i przeliczeniu według dzisiejszego kursu, mieścimy się w w dwóch tysiącach i jeszcze na butelkę kormorana zostaje. Warto zaznaczyć, że paczka wysyłana jest do nas z opcją EU Priority Line, więc jest znikoma szansa na dodatkowe opłaty, a kurier z przesyłką powinien zapukać do naszych drzwi w ciągu około dwóch tygodni.

Porównując to do oficjalnego sklepu producenta i oferty w Polsce, oszczędzamy odpowiednio 220 złotych i około 700 złotych. Chyba dobry deal?

źródło: GearBest