Xiaomi Mi TV Box raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. To chyba najpopularniejsza, a na pewno jedna z popularniejszych tak zwanych przystawek, która niemal z każdego telewizora z przynajmniej jednym złączem HDMI zrobi Smart TV – z Androidem, odtwarzaniem materiałów w 4K i obsługą głosową „z pilota” włączenie. Jak się okazuje, urządzenie już niedługo pojawi się w ofercie Biedronki i to w bardzo atrakcyjnej cenie jak na polskie realia. 

Sam używam Mi TV Box’a od kilku tygodni i szkoda, że nie miałem tego ustrojstwa wcześniej. Ale tak to jest jeżeli czeka się na cebulową okazję. W moim przypadku zamknąłem się w 160 złotych, ale nie bierzcie sobie tej ceny do serca, bo do takiej kwoty udało mi się zbić punktami (w sklepie GearBest a każde zakupy dostajemy punktu, którymi później możemy obniżyć cenę o maksymalnie 30%). Regularna choć mocno promocyjna cena wynosiła wtedy około 220 złotych. I taką też cenę można uznać za naprawdę atrakcyjną, jeżeli Mi Box’a chcemy ściągnąć z Chin. Jeżeli w Polsce nie ma trójki z przodu to już możemy się zastanawiać nad zakupem.

1. Xiaomi Mi TV Box dostaje Androida 8.0 Oreo!
2. Xiaomi Mi TV Box w dobrej cenie i z darmową wysyłką z Polski!

279 złotych – tyle przyjdzie nam zapłacić za Xiaomi Mi TV Box 4k jeżeli załapiemy się na nadchodzącą ofertę Biedronki. Kiedyś były już smartfony Xiaomi, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a teraz przyszedł czas na „coś” do telewizora. Nie znalazłem jeszcze żadnej wzmianki o tym sprzęcie i promocji na stronie sklepu, ale pewnie pojawi się taka lada dzień i Box trafi do najbliższej gazetki. W każdym razie, urządzenie ma być dostępne od 21 czerwca.

Xiaomi Mi TV Box 4k w Biedronce / fot. Pepper

Xiaomi Mi TV Box 4k w Biedronce – czy warto?

Odpowiadając od razu – myślę, że tak. W obecnej chwili 279 złotych to jedna z najniższych cen na polskim rynku. Jest jeszcze kilka sklepów gdzie kwota jest identyczna, a nawet jeszcze kilka złotych niższa, ale coś czuję, że większość osób powędruje do najbliższej Biedronki, która pewnie jest tuż za rogiem niż zamówi w sieci żeby zaoszczędzić na dwa piwa. Dla porównania, Mi TV Box 4k z Chin to wydatek rzędu 60-65 dolarów, a w oficjalnym sklepie Mi w Polsce cena wynosi już 399 złotych.

źródło: Pepper