Kilka dni temu pisałem o promocji na zegarek Withings Activité POP, którego można było kupić za około 1/3 ceny. Co ciekawe, promocja nadal obowiązuje, ale w najniższej cenie został tylko niebieski wariant. Tym razem będzie o słuchawkach dokanałowych i to całkiem dobrych, szczególnie patrząc na cenę po obniżce. Mam tu na myśli a-JAYS Two, które można teraz kupić poniżej 50 złotych. 

Jeżeli choć trochę siedzicie w temacie słuchawek to marka Jays na pewno nie jest wam obca. Ja markę kojarzę, choć akurat tego modelu słuchawek jeszcze nie testowałem. Nie mniej jednak sprawdziłem opinie użytkowników w sieci i większość z nich jest bardzo pozytywnych. Słuchawki a-JAYS Two mają raczej typowe parametry jak na ten przedział cenowy, ale warto zwrócić uwagę na bogaty zestaw, gdzie obok słuchawek dostajemy dwie przejściówki (rozgałęźnik na dwie pary słuchawek i adapter, którzy przyda się między innymi w samolocie) i aż 5 par wymiennych nakładek na przetworniki. Słuchawki mają płaski przewód, który nie powinien się tak bardzo plątać, ale trzeba wiedzieć też o tym, że nie mają pilota z mikrofonem.

Wracając do promocji, słuchawki a-JAYS Two można aktualnie kupić za 49 złotych. Jest to mega dobra cena w zestawieniu z tą sugerowaną przez producenta. Raczej nie trzymałbym się kurczliwie kwoty 189 złotych (choć rzeczywiście kiedyś tyle kosztowały), ale nawet w porównaniu z najniższą ceną z porównywarek cenowych, która wynosi około 120 złotych, promocja wypada bardzo atrakcyjnie.

Jeżeli ktoś się mocno zastanawia nad zakupem to link do sklepu macie, jak zawsze, w źródle. Napiszę jeszcze, że wysyłka kurierem jest bezpłatna.

źródło: Denon przez Pepper