Sezon wakacyjny już się rozpoczął, więc takie gadżety jak kijki do selfie, wodoodporne etui, powerbanki czy w końcu głośniki bezprzewodowe będą na pożytku dziennym. A propos tych ostatnich. Być może kojarzycie taki głośnik jak Tronsmart T2? Jeżeli tak to mam dwie wiadomości, standardowo, dobrą i złą. Zła jest taka, że jeśli ktoś kupił ten głośnik przed promocją to zapłacił 199 złotych. Dobra z kolei mówi o tym, że teraz w tej cenie można mieć dwa takie głośniki. 

Nie chcę, by taka promocja przyciągnęła wszystkich sebiksów, którzy po zakupie tego głośnika będą dumnie kroczyć po mieście, a także „zabawiać” wszystkich współpodrużujących komunikacją miejską swoimi hempgrupowymi kawałkami. Nie mam na to niestety wpływu, ale mam nadzieję, ze skorzystają przede wszystkim Ci, którzy chcą mieć porządny głośnik na wypad ze znajomymi, na przykład pod namiot, gdzie muzyka będzie tylko tłem podczas ciekawych rozmów i ogólnie rzecz biorąc, dobrej zabawy (oczywiście, bez alkoholu). Głośnik w takich warunkach sprawdzi się idealnie, bo nie zajmuje dużo miejsca, dysponuje mocą 10 W, można odtwarzacz muzykę przez Bluetooth, a do tego jest jest odporny na wodę, zachlapania i kurz (IPX56). Bateria ma wystarczyć na około 10-12 godzin grania, ale prawdziwym „kill ficzerem” jest możliwość podłączenia dwóch takich samych głośników w jednym czasie, dzięki funkcji TWS Pairing System.

Aktualnie głośnik Tronsmart T2 można znaleźć w świetnej promocji na Allegro za 99 złotych. Jest to oficjalne konto Tronsmart Polska, więc można kupować bez żadnych obaw i mieć pewną, dwuletnią gwarancję producenta. Do kwoty trzeba doliczyć jeszcze koszt wysyłki w wysokości 14,90 złotych (kurier UPS).

Osobiście tego głośnika jeszcze nie testowałem, ale zrobił to Karol na zaprzyjaźnionym Tabletowo, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to właśnie tam może przeczytać porządną recenzję.

źródło: Allegro przez Pepper