Wcale się nie dziwię, że te dwie tytułowe firmy postanowiły połączyć siły, właśnie teraz. Po pierwsze, mamy wakacje. Po drugie, Plantronics jest producentem między innymi świetnych słuchawek bluetooth, a NAVITEL dostarcza całkiem rozbudowane mapy na nasze urządzenia. Zarówno taka słuchawka jak i aplikacja z mapą to typowy „must-have” jeżeli wybieramy się gdzieś dalej samochodem. Teraz będzie łatwiej, bo przy zakupie wybranego modelu słuchawki, mapy na 90 dni dostaniemy za darmo. 

Obydwie firmy są mi bardzo dobrze znane, bo od dłuższego czasu używam ich urządzeń, między innymi słuchawkę Bluetooth Plantronics Voyager Legend i wideorejestrator NAVITEL R600. A od czasu do czasu zdarzy się też, że inne modele trafią na testy. Wiecie, zawsze lepiej pisze się o czymś, z czym kiedykolwiek miało się jakiś kontakt i tym razem właśnie tak jest.

„Ruszaj w drogę z Plantronics” – pod takim hasłem ruszyła nowa promocja, która została zorganizowana przez Plantronics we współpracy z firmą NAVITEL. Zasady są banalnie proste i jak się pewnie domyślacie, trzeba coś najpierw kupić. Zgadza się. Pakiet map NAVITEL obejmujący teren Europy i Rosji na trzy miesiące dostanie każdy kto zakupi słuchawkę Bluetooth objętą promocją. A modeli trochę jest, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Promocją objęte są następujące modele słuchawek Bluetooth firmy Plantronics: ML 15, M70/75, Explorer 10/50/55, Explorer 80/85, Explorer 110/115, Voyager Legend, Voyager 5200, Voyager 3200.

Po zakupie koniecznie musimy zachować paragon lub fakturę i zarejestrować swój zakup na oficjalnej stronie promocji. Potem pozostaje tylko zainstalowanie na swoim urządzeniu aplikacji Navitel Navigator GPS & Maps, którą można pobrać z Google Play i wprowadzenie wygenerowanego kodu aktywacyjnego w aplikacji.

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku, więc jest jeszcze mnóstwo czasu żeby z niej skorzystać.

źródło: Plantronics