Smartwatch TenFifteen F1 Sports do wygrania w prostym konkursie!

26

Pamiętacie zegarek TenFifteen F1 Sports, którego recenzja pojawiła się kilka dni temu na galaktycznym? Krótko pisząc, to interesujący gadżet, który ma okrągły wyświetlacz, pulsometr i slot na kartę SIM, a do tego jeszcze GPS i aparat fotograficzny. Co prawda tylko VGA, ale zawsze, bo taki element bardzo rzadko jest spotykany w smartwatchach. Widziałem, że recenzja cieszyła się sporym zainteresowaniem i zapewne niektórzy z was chcieli kupić taki zegarek. Mam dobrą wiadomość – jeden egzemplarz jest do wygrania w konkursie!

Dawno nie było żadnego konkursu, ale obiecuję, że właśnie zaczynam nadrabiać zaległości. Ten będzie na rozgrzewkę, ale już wkrótce będzie do wygrania kolejny smartwatch, a jeszcze później coś lepszego. Wszystko będzie miało związek z nową odsłoną galaktycznego, ale… cierpliwości. Tym razem do zgarnięcia jest smartwatch TenFifteen F1 Sports, ale to już wiecie.

Co zatem trzeba zrobić żeby go wygrać?

Zadanie w konkursie jest bardzo proste. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego aktualnego zegarka (dowolnego jaki macie czy używacie, nie musi to być smartwatch) i odpowiedzieć krótko na pytanie – Dlaczego to właśnie ja powinienem wygrać ten smartwatch?

Zdjęcie i odpowiedź na pytanie można umieścić w kilku miejscach: w komentarzach pod tym wpisem, pod postem konkursowym na Facebooku (link), pod tweetem konkursowym na Twitterze (link) lub wysyłając wszystko na adres e-mail: konkurs@galaktyczny.pl. Nie wymagamy konkretnego tytułu, bo i tak mało kto się tego trzyma, ale zróbcie tak, żeby można było łatwo odnaleźć waszą odpowiedź.

Konkurs rozpoczyna się w chwili opublikowania tego wpisu, czyli 9 lipca i trwa do 24 lipca 2018 roku. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany zaraz po zakończeniu, a wyniki pojawią się w ciągu kilku kolejnych dni.

Jeżeli ktoś przegapił recenzję zegarka TenFifteen F1 Sports to może nadrobić tutaj, a jeśli kogoś konkurs nie interesuje i do razu chce kupić swoją sztukę, to zegarek można znaleźć w sklepie GearBest. W chwili publikacji smartwatch kosztował 65,99 dolarów, czyli około 240 złotych.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania zarówno o zegarek jak i o konkurs, sekcja komentarzy jest do waszej dyspozycji. Dzięki Rafał (@xfunio) za przekazanie zegarka na nagrodę! Powodzenia!

WYNIKI!

Miło mi poinformować, że zwycięzcą konkursu, a tym samym osobą, która już niedługo będzie miała na swojej ręce smartwatch TenFifteen F1 Sports jest Bogusław Zdanowski. Serdecznie gratuluję!

Więcej informacji o wynikach znajdziecie w tym wpisie.