Gry oparte na trybie Battle Royal zawładnęły światem graczy. Wydaje się, że definiują one na nowo FPS’y, które będą zmierzać właśnie w tym kierunku. Nie zdziwię się, jeśli tryb ten zagości nawet w największych tytułach, jak Call of Duty czy Battlefield. PUGB i Fortnite osiągnęły ogromny sukces, który najpewniej przerósł oczekiwania wydawców. Nie dziwi więc, że chcą oni pójść za ciosem, oferując swoje produkcje na jak największą ilość platform, w tym tych mobilnych. PUGB jest już dostępny na iOS oraz Androida od końca marca i cały czas znajduje się w czołówce najchętniej pobieranych darmowych gier na te systemy. Nic dziwnego, że Fortnite również chce tam zagościć.

W sieci pojawia się coraz większa liczba plotek na temat daty premiery. Najnowsze z nich są bardzo interesujące, ponieważ są mocno powiązane z datą premiery Galaxy Note 9. Wiele wskazuje na to, że Fortnite będzie grą ekskluzywną dla tego modelu, jednakże tylko przez pierwsze 30 dni. Zaraz po tej dacie, gra ukaże się w Google Play, będąc dostępną na wszystkie urządzenia z systemem od Google. Co ciekawe, użytkownicy iPhonów oraz iPadów już od kwietnia mogą grać w Fortnite. Standardowo, platforma iOS jest traktowana priorytetowo przez deweloperów, ponieważ generuje większe zyski.

Kiedy więc Fortnite na Androida będzie mieć swój debiut? Najprawdopodobniej końcem września bieżącego roku, wtedy bowiem minie miesiąc od premiery najnowszego smartfonu Samsunga. Co ciekawe, nabywcy Galaxy Note 9 zyskają nie tylko wcześniejszy dostęp do gry, ale również wiele bonusów. Mówi się o cyfrowej walucie w grze do wykorzystania, za którą normalnie trzeba byłoby wydać około 150 dolarów. Z ciekawszych rzeczy, warto wspomnieć także o domniemanym wsparciu dla S-Pena w grze, co mogłoby ułatwić rozgrywkę, choć jeszcze nie znamy szczegółów odnośnie jego ewentualnego wykorzystania.

1. Ktoś ma chrapkę na gamingowego Red Magic od Nubii? Jeśli tak, to można zamawiać
2. Jak bardzo gamingowy jest smartfon Xiaomi Black Shark i dlaczego nie jest?

Wstyd się przyznać, ale sam nie miałem okazji zagrać ani w PUGB, ani w Fortnite. Jak Wy zapatrujecie się na nadchodzącą premierę?

źródło: Fortnite

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj