Jeśli znacie mnie choć trochę i czytaliście moje poprzednie teksty to na pewno wiecie jaki mam stosunek do tak zwanych gamingowych smartfonów. Kiedy pojawił się Black Shark od Xiaomi to trochę na niego ponarzekałem, ale prawda jest taka, że jeśli ktoś szuka bardzo wydajnego smartfonu o niespotykanym wyglądzie to ciężko jest znaleźć coś lepszego. A jeżeli dochodzi do tego jeszcze fakt, że można go kupić w dobrej cenie to już w ogóle #XiaomiLepsze. 

Black Shark to taki smartfon, który wzbudza zainteresowanie wśród znajomych i sprawia, że wszystkie inne smartfony od razu stają się nudne. Szczególnie jeżeli spojrzymy na tył tego urządzenia, ogólną kolorystykę obudowy i „gejmingowy” dodatek jaki można do niego podłączyć. Ja swojego zdania o smartfonach dla graczy nie zmienię, ale użytkownicy, którzy potrzebują nietuzinkowego smartfonu z najnowszym (jeszcze) Snapdragonem 845, do 8 GB RAM i 128 GB szybkiej pamięci wewnętrznej, a przy tym nie kosztującego tyle co kilkunastoletni Opel, to będą w siódmym niebie. Do tego dochodzi jeszcze podwójny aparat z tyłu, spory ekran, czytnik biometryczny z przodu i autorski system chłodzenia. Za ile? Teraz od około 1800 złotych.

GearBest informuje o promocji związanej z Black Sharkiem. A jest to promocja dobra, więc krótko pisząc – podaję ją dalej. Otóż, po pierwsze Black Shark jest dostępny w dwóch wersjach w obniżonej cenie. Po drugie, razem ze smartfonem dostajemy dedykowany kontroler, który normalnie kosztuje około 45 dolarów. Za wersję z 6 GB RAM i 64 GB pamięci zapłacimy 499,99 dolarów, co przekłada się na około 1825 złotych. Jeśli jednak zapragniemy najbogatszą wersję z 8 GB RAM i 128 GB pamięci to będzie trzeba dorzucić około 250 złotych, bo wychodzi około 2080 złotych. Co istotne, jest darmowa wysyłka z opcją Priority Line, więc na 99,9% nie powinny zostać doliczone dodatkowe opłaty, a sam smartfon jest w wersji międzynarodowej.

Xiaomi Black Shark w promocji kupicie tutaj: Black Shark w wersji 6/64 GB, Black Shark w wersji 8/128 GB.

źródło: GearBest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj