Dziwię się, że jeszcze żaden producent smartfonów nie wpadł na taki pomysł żeby do pudełka wrzucić adapter z więcej niż jednym USB. Pewnie pomyślicie – „Po co?”, ale ja uważam, że byłoby ty przydatne. Różnica w cenie pewnie żadna, a przecież sporo osób ma więcej urządzeń niż tylko smartfon. Dlatego też, w takiej sytuacji musimy patrzeć w kierunku firm, które zajmują się przede wszystkim produkcją akcesoriów. Tym razem w dobrej cenie jest do wyrwania ładowarka Baseus z dwoma wyjściami ładowania.

Jeżeli pierwszy raz słyszycie o marce Baseus to nie martwcie się – to cos pokroju firm takich jak YouPin, Roidmi czy nawet BlitzWolf, od którego dwie ładowarki USB mogłem jakiś czas temu przetestować. Marka solidna i pewna, choć ze względu na chińskie pochodzenie, rzadko u nas spotykana.

Za tytułowe niecałe 30 złotych możemy kupić ładowarkę Beasus z serii Bojure, która ma dwa wyjścia USB z czego jedno obsługuje technologię Quick Charge 3.0 (5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A). Drugie to klasyczne wyjście z maksymalnie 1A. Ładowarka sama dostosowuje prąd w zależności od urządzenia i może ładować dwa urządzenia jednocześnie. Ładowarka jest bezpieczna, bo ma ochronę przed przepięciami, przeładowaniem czy wysoką temperaturą.

Ładowarka Baseus Bojure 2x USB
Ładowarka Baseus Bojure 2x USB

Jeszcze mała uwaga odnośnie wysyłki. W 30 złotych powinniśmy się zmieścić jak wybierzemy nierejestrowaną wysyłkę za pomocą Netherlands Posts. Jeśli jednak zależy nam na przesyłce rejestrowanej to musimy doliczyć nieco ponad 2 dolary i wtedy za całość wyjdzie około 38 złotych. Co ciekawe, w Polsce znalazłem ją za około 55 złotych, więc nawet ta wyższa cena z wysyłką jest całkiem atrakcyjna.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj