OnePlus prowadzi bardzo ciekawą politykę sprzedażową. W ofercie dostępny jest wyłącznie jeden model, jednakże jest on aktualizowany do nowszej wersji co pół roku. Czasami sprawia to trudności przy podjęciu zakupowej decyzji. Sam mam dwóch znajomych, którzy odkładali zakup modelu OnePlus 5T, no bo przecież zaraz będzie OnePlus 6. Po premierze obecnego flagowca niepewność wcale nie zniknęła, ale po kilku tygodniach, finalnie zakupili swoje nowe smartfony. Obecnie wiele wskazuje na to, że premiera modelu OnePlus 6T zbliża się wielkimi krokami, co mogą sugerować przecieki, których z dnia na dzień pojawia się coraz więcej.

Oczekiwania wobec nadchodzącego modelu nie są raczej wygórowane. Z racji dosyć dużej częstotliwości „odświeżania oferty”, modele są ulepszane i usprawniane, jednakże dawno nie mieliśmy efektu WOW. Może teraz będzie inaczej, bo wiele mówi się o skanerze odcisków palca umieszczonym w ekranie. Niewykluczone, że będzie to pierwszy model z tą technologią, który będzie łatwo dostępny dla każdego chętnego. Niektóre z modeli OPPO, jak i Xiaomi Mi 8 Explorer Edition mają to rozwiązanie, jednakże zakup tych urządzeń na polskim rynku jest bardzo utrudniony.

Zapowiedź premiery OnePlus 6T
Zapowiedź premiery OnePlus 6T / fot. OnePlus

Umieszczenie skanera odcisków palca w ekranie jest pewne niemalże w 100%, bowiem zostało to potwierdzone przez firmę OnePlus w korespondencji mailowej z redakcją CNET. Z racji coraz częstszej implementacji tejże technologii, jestem ciekaw jak zareaguje na to Apple, które postanowiło rozwijać FaceID, ku niezadowoleniu wielu użytkowników. Połączenie technologii Force Touch ze skanerem odcisków w ekranie mogłoby przynieść nowe możliwości, lecz być może duma w Cupertino będzie zbyt wielka, by tego dokonać.

Kiedy premiera OnePlus 6T?

Mówi się, że premiera OnePlus 6T może odbyć się już za nieco ponad miesiąc, a konkretnie 17 października. Czy okaże się to prawdą? Czas pokaże. Nie zmienia to jednak faktu, że OnePlus pracuje w pocie czoła, by przyciągnąć do siebie kolejnych użytkowników.

na zdjęciu głównym: OnePlus 6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj