Jako, że w moich żyłach zostało jeszcze trochę piłkarskiej krwi, a na dżingiel z Champions League zasłyszany gdziekolwiek od razu wstaję z miejsca, to stwierdziłem, że muszę spełnić obowiązek i o tym poinformować. Jest już dostępna wersja demonstracyjna gry FIFA 19 na trzy platformy – PC, PlayStation 4 i Xbox One. Odpowiadam na najważniejsze pytanie – Jak i skąd pobrać demo?

Nie jestem jakimś zapalonym graczem, ale od czasu do czasu lubię sobie „pyknąć w fifkę”. Akurat u mnie jest tak, że mam wersję na konsolę Nintendo Switch, więc nie mogę nacieszyć oczu najlepszą fizyką i szatą graficzną jak to jest na pececie czy konsolach next-gen, ale ostatnio mogłem pograć na 65-calowym telewizorze Samsunga i to mi wystarczyło.

Skąd pobrać demo FIFA 19?

Zacznijmy od tego, że w chwili pisania tego tekstu, FIFA 19 w wersji demo jest dostępna na komputer (Windows) oraz i konsole z rodziny PlayStation 4 i Xbox One. Nie sprawdzimy zatem możliwości nowej „kopanki” na Switchu, starszych konsolach czy smartfonach. Ja płakać nie będę, bo tym skorzystałem z wersji na PC.

Demo FIFA 19 na PC

Aby zagrać na komputerze trzeba w pierwszej kolejności zainstalować usługę Origin i założyć tam konto (choć zakładam, że już to macie). Potem wystarczy wyszukać FIFĘ 19 i kliknąć na „Wypróbuj przed premierą”. Kilka kliknięć dalej i demo FIFY 19 zostanie dodane do biblioteki i rozpocznie się pobieranie gry. Pamiętajcie, że do pobrania jest 6,98 GB, a po instalacji gra zajmuj 7,12 GB.

Dla zainteresowanych, poniżej podaję też minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz / AMD Phenom II X4 965 @ 3,4 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Miejsce na dysku: 50 GB
  • Karty graficzne: NVIDIA GTX 460 1 GB i AMD Radeon R7 260
  • DirectX: wersja 11

Pobierz demo FIFA 19 na PC

Demo FIFA 19 na PlayStation 4

Tutaj sprawa jest prosta – wystarczy wejść do PlayStation Store z poziomu konsoli i zainstalować grę w pamięci konsoli. Rozmiar jest nieco większy niż przy wersji na PC i wynosi 7,45 GB.

Pobierz demo FIFA 19 na PS4

Demo FIFA 19 na Xbox One

Analogiczna sytuacja co wyżej z tą różnicą, że wchodzimy do Microsoft Store na konsoli, wpisujemy najlepiej „FIFA 19 demo” i pobieramy. Gra zajmuje 7,48 GB miejsca na dysku konsoli.

Pobierz demo FIFA 19 na Xbox One

W wersji testowej możemy zagrać jedną z 10 drużyn (m. in. Real Madryt, Bayern Monachium czy Juventus Turyn) w tak zwanym „szybkim meczu”. Przypomnę, że premiera pełnej wersji gry jest zaplanowana na 28 września 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj