Bez dwóch zdań, Xiaomi Mi Band 3 to najpopularniejsza opaska aktywności aktualnie dostępna w sprzedaży. Ludzie masowo zamawiali ją z Chin, ale myślę, że często będą też ją kupować w Polsce, bo w końcu pojawiła się w oficjalnej dystrybucji i to w akceptowalnej cenie. Sprzedaż jest tak wysoka, że pojawił się Mi Band 3w specjalnej wersji, której… nie będziemy mogli kupić. Dlaczego?

Mi Band 3 jest bardzo funkcjonalnym smartbandem i mimo tego, że dokładność pomiarów nie jest idealna to i tak to najpopularniejsze tego typu urządzenie. Wszystko za sprawą ceny. Od około 80 złotych, gdy trafiły na chińską promocję do 149 złotych jeśli weźmiemy pod uwagę polską dystrybucję i 24-miesięczną gwarancję.

Specjalna, limitowana wersja kryje się pod nazwą Xiaomi Mi Band 3 Commemorative Edition, co w wolnym tłumaczeniu można określić jako wersje pamiątkową lub jubileuszową. Pojawiła się z okazji przekroczenia 50 milionów sprzedanych opasek Xiaomi. Takiego wariantu niestety nie będzie można nabyć drogą kupna (no chyba, że jakiś Janusz ją jakimś cudem dostanie i sprzeda), ale będzie można wygrać… o ile będziemy mieć sporo szczęścia.

Wszystko przez to, że będzie tylko 666 sztuk, które zostaną rozlosowane wśród użytkowników. Jak? Tego jeszcze nie wiemy, ale w najbliższym dniach powinny pojawić się szczegóły.

Pamiątkowy Xiaomi Mi Band 3 jest w wersji z NFC i ma czerwony pasek, na którym będzie widniał unikalny numer (np. No. 001). Poza tym, opaska będzie oferowała identyczne funkcje co standardowy Mi Band 3. „Losowanie” odbędzie się 19 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj